Padajici Locus pri logovani cache

Started by s5knedlama, November 17, 2013, 17:25:31

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

s5knedlama

Ahoj vsichni. Jsem velmi spokojenym uzivatelem Locus Pro. Bohuzel v posledni verzi se mi permanentne stava, ze kdyz chci zalogovat novou nalezenou cache, aplikace spadne. Nemate nekdo podobnou zkusenost ci reseni? Diky.
  •  

Menion

Už jsem se radoval, že verze je přes všechny velké změny co jsem na pozadí dělal, bez chyb. Ale zdá se že tohle je poslední potvora která zůstala ...

Velká omluva. Budu muset vydat ještě jednu opravnou verzi. Nicméně pokud ti nevadí přijít o nastavení které v locusu máš (ne panely, ale třeba seznam map, nějaké notifikace atd. - prostě to co je v menu > nastavení), tak funguje tento postup http://forum.locusmap.eu/index.php?topic=3488.msg25279#msg25279
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

s5knedlama

OK. Diky. nespise pockam na novou verzi :)
  •  

s5knedlama

#3
Ahojky. Tak padani uz je odstraneno. Ted se bohuzel dostavila dalsi chybka. Nemohu se zalogovat pri logovani nove cache. Prosim o radu. postup s backup balickem nepomaha.

edit:
prikladam hlasku ve screenshotu
  •  

Menion

zdravím,
  myslím že to bude jak se píše - "adresa je dočasně nedostupná...". Groundspeak občas dělá na cca 1-3 hodiny odstávku kvůli nějaké údržbě systému. Doporučuji tedy zkusit později
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

s5knedlama

Quote from: menion on December 15, 2013, 21:17:51
zdravím,
  myslím že to bude jak se píše - "adresa je dočasně nedostupná...". Groundspeak občas dělá na cca 1-3 hodiny odstávku kvůli nějaké údržbě systému. Doporučuji tedy zkusit později

Problem pretrvava jiz cca 2 mesice. Takze to asi nebude tim, ze by mel groundspeak problem :(
  •  

Menion

v poslední verzi locusu (2.18.0) by jsi na té obrazovce měl mít v pravo nahoře "refresh" tlačítko. Zkus to prosím ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

s5knedlama

Quote from: menion on January 19, 2014, 15:47:19
v poslední verzi locusu (2.18.0) by jsi na té obrazovce měl mít v pravo nahoře "refresh" tlačítko. Zkus to prosím ...

Tak ten button REFRESH pomohl. Diky moc. Uz jsem zase 100% spokojen :)
  •  

Menion

perfekt. Ideální by to bylo bez "refresh" tlačítka ale než se mi podaří zjistit proč to android nedělá automaticky, tak alespoň tak ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •