Zmizelé vektorové mapy, databáze bodů (po havárii a obnově karty)

Started by roze, November 07, 2013, 18:53:53

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

roze

Měl jsem složku s Locusem na SD kartě. Měl jsem tam v podsložce mapsVector uložené nějaké mapy.
Karta mě odešla, nahrál jsem na novou kartu celou složku Locusu ze zálohy (tj. i naplněnou složku mapsVector).

Pustím Locus a v nabídce offline vektorových map nevidím ani jednu :-(. Zobrazí se mě pouze, že si mohu mapy koupit, resp. ručně vytvořit.

Měl jsem taky nadefinovaný pravý panel, ale ten se po obnově taky nezobrazil. Stejně tak databáze bodů je na svém místě na kartě, ale v nabídce bodů se nenabízí ani jedna kategorie ani jeden bod :-(.

Mám podezření, že mohlo dojít k nějakému problému při obnově ze zálohy. Neobnovoval jsem z Locusí zálohy, ale prostým 'cp' složky.
Nemohl Locus třeba v době, když jsem neměl kartu funkční usoudit, že kartu nemám a teď startuje s konfigurací ze složky z vnitřního uložiště?
  •  

Menion

přesně tak, podívej se prosím na tvou interní pamět, zda tam taky není adresář locusu, jestli jo (na 99% bude), tak ho prachsprostě smaž
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

roze

Tak skutečně po smazání složky Locusu z vnitřní paměti bylo  'živou vodou' pro obnovení funkčnosti z karty - mapy, pravý panel, body jsou zpět - uff, to jsem si oddechl.  :)
Díky za radu.
  •