Zaznam trasy - pausa

Started by pampo, September 21, 2013, 23:26:36

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pampo

Locus zboznujem napriek tomu ze ma par krat nahneval. Aj ked za to az tak nemoze ako moje lave prsty a urcite sa to uz stalo aj inym osobam. Osobne sa mi to stalo viac krat preto sem aj pisem ci by neslo s tym nieco urobit. Ked dam nahravat trasu hned prva ikona z lava je pausa na takom idealnom mieste kde mavam prst. A obcas sa mi stane ze si nechtiac stopnem nahravanie trasy presne vtedy ked vypinam displej :( Aj napriek tomu ze sa snazim davat pozor, dokonca aj vypinam listu nahravania - niekedy clovek kona rychlo a prave vtedy sa mi to stava. Pre mna je ta ikonka nestastne pri kraji. Nedala by sa zamenit s inou? Alebo po stlaceni pausy dat najprv hlasku ci chcem prerusit nahravanie trasy? Ak to povazujete za blbost ospravedlnujem sa ze som obtazoval.
  •  

Menion

Zdravím Pampo,
  otevřel jsi u nás diskuzi na téma "Panel záznamu trasy", který mě též už nějakou dobu trápí. Jsem si vědom toho že ten úzký panýlek není úplně ono, takže zkusím to promyslet a v nejbližších měsících nějak vylepšit, ať je to během aktivity použitelnější. D9ky za podněť a přeji málo špatných kliknutí, než to bude opravené :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pampo

Super sprava. Dakujem za odpoved. Este pridam fotku mojich "lavych" prstov aby bolo uplne jasne ako omylom stlacam pausu. :(


  •  

Bucky Kid

Quote from: pampo on September 24, 2013, 00:37:21
Super sprava. Dakujem za odpoved. Este pridam fotku mojich "lavych" prstov aby bolo uplne jasne ako omylom stlacam pausu. :(



A co si panel pro nahrávání zavřít? (křížek úplně vpravo). Sice tak nebudou okamžitě dostupné funkce pro ovládání ale nedojde k nechtěnému zastavení záznamu. Já ho hned taky zavírám po zvolení profilu a spuštění záznamu. Potom nejbližší akce se záznamem je zpravidla až úplné zastavení a uložneí, což už mě ty tři kliknutí navíc nezabijí (2x pro otevření pravého panelu a 1 pro otevření lišty záznamu). Navíc se dá myslím záznam zastavit i přímo kliknutím na widget takže defacto ta lišta záznamu je tam po spuštění zbytečná. Možná by stálo za úvahu přidat do nastavení volbu k automatickému schování lišty po spuštění záznamu a pak znovuotevření až po vypnutí GPS nebo vůbec (nebo přidat k pauze potvrzovací dialog, možností je víc).
  •  

pampo

Bucky kit:
Citujem z mojho prveho prispevku.
" ... Aj napriek tomu ze sa snazim davat pozor, dokonca aj vypinam listu nahravania - niekedy clovek kona rychlo a prave vtedy sa mi to stava. ..."
  •  

dvzd

#5
Quote from: menion
Jsem si vědom toho že ten úzký panýlek není úplně ono, takže zkusím to promyslet a v nejbližších měsících nějak vylepšit, ...
Radeji nic nemenit, me to takto vyhovuje.
  •