[CZ] Automatické vypínání GPS

Started by neneezatch, March 13, 2011, 15:50:10

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

neneezatch

Zdravím, vypíná se GPS automaticky, když vypnu display?(Když není zapnuté nahrávání trasy..) Jestli ano, dá se nějak ovlivnit po jak dlouhé době? Jestli ne, dala by se tato funkce přidat?
  •  

Menion

#1
zdravím, ano vypíná se automaticky pokud není zaplý záznam trasy nebo navádění na bod (případně kompas). To druhé se dá nastavit v nastavení aplikace. Ovlivnit se to nedá, vypne se prostě hned jak se locus shodí (tzn. vypne se displej nebo se shodí tlačítkem home na plochu). V nastavení času nevidím žádný význam ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

neneezatch

#2
Ahoj,
díky za informace :-)
v první řadě bych chtěl opravdu pochválit tvojí práci, byl jsem na týden v Alpách na lyžích a Locus společně se staženými mapami Openstreetmap Osmarender byl na sjezdovkách skvělým pomocníkem :-)
mám další dotaz podobného rázu, proto nezakládám další téma (doufám, že si ho tu všimneš :-)):
Snažil jsem se co nejvíc snížit spotřebu, aby mi mobil na svahu vydržel celý den i s nahráváním trasy. Narazil jsem na možnost v GPS nastavení: Time between GPS locations, ta ale bohužel nefungovala, jak jsem si představoval: když jsem vypnul mobil, GPSka se vypla a znovu po nastaveném čase nenaskočila. Když jsem to zkoušel se zapnutým displayem, bylo vše ok. Používám Android na HD2, tak nevím jestli není problém v něm...
Pokud by to měl být problém HD2, tak se tím asi nezabývej, chápu že máš starostí dost (jak je vidět z frekvence vydávání nových verzí), pokud by to byl obecný problém, stál by podle mého za nápravu, byla by to skvělá funkce.

Ps. Zvažuješ to přidání zobrazování výškového profilu (+ rychlosti atd) u tras ( jak už se kdosi ptal v anglické části fóra)?

Díky :-)
  •