Author Topic: [CZ] Automatické vypínání GPS  (Read 1763 times)

Offline neneezatch

• More than Newbie
  • *
    • View Profile
[CZ] Automatické vypínání GPS
« on: March 13, 2011, 15:50:10 »
Zdravím, vypíná se GPS automaticky, když vypnu display?(Když není zapnuté nahrávání trasy..) Jestli ano, dá se nějak ovlivnit po jak dlouhé době? Jestli ne, dala by se tato funkce přidat?
« Last Edit: January 01, 1970, 01:00:00 by Guest »

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
    • http://www.asamm.com
  • Device: SGS7
Re: [CZ] Automatické vypínání GPS
« Reply #1 on: March 13, 2011, 20:12:44 »
zdravím, ano vypíná se automaticky pokud není zaplý záznam trasy nebo navádění na bod (případně kompas). To druhé se dá nastavit v nastavení aplikace. Ovlivnit se to nedá, vypne se prostě hned jak se locus shodí (tzn. vypne se displej nebo se shodí tlačítkem home na plochu). V nastavení času nevidím žádný význam ...
Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!

Offline neneezatch

• More than Newbie
  • *
    • View Profile
Re: [CZ] Automatické vypínání GPS
« Reply #2 on: March 20, 2011, 19:29:40 »
Ahoj,
díky za informace :-)
v první řadě bych chtěl opravdu pochválit tvojí práci, byl jsem na týden v Alpách na lyžích a Locus společně se staženými mapami Openstreetmap Osmarender byl na sjezdovkách skvělým pomocníkem :-)
mám další dotaz podobného rázu, proto nezakládám další téma (doufám, že si ho tu všimneš :-)):
Snažil jsem se co nejvíc snížit spotřebu, aby mi mobil na svahu vydržel celý den i s nahráváním trasy. Narazil jsem na možnost v GPS nastavení: Time between GPS locations, ta ale bohužel nefungovala, jak jsem si představoval: když jsem vypnul mobil, GPSka se vypla a znovu po nastaveném čase nenaskočila. Když jsem to zkoušel se zapnutým displayem, bylo vše ok. Používám Android na HD2, tak nevím jestli není problém v něm...
Pokud by to měl být problém HD2, tak se tím asi nezabývej, chápu že máš starostí dost (jak je vidět z frekvence vydávání nových verzí), pokud by to byl obecný problém, stál by podle mého za nápravu, byla by to skvělá funkce.

Ps. Zvažuješ to přidání zobrazování výškového profilu (+ rychlosti atd) u tras ( jak už se kdosi ptal v anglické části fóra)?

Díky :-)