Mapa není aktivována

Started by xfoxik, May 10, 2013, 14:29:00

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

xfoxik

Dobrý den,

používám pro Locus i mapy od SmartMaps a od určité verze se objevuje při spuštění okno "Problém s přídáním mapy" s detailem "mapa není aktivována". V seznamu "neaktivovaných" map se paradoxně objevují jen free mapy. Po zrušení hlášení lze s mapou normálně pracovat. V aplikaci SmartMaps se s těmito mapami nevyskytuje žádný problém. Děkuji za odpověď. xf.
  •  

Menion

#1
zdravím xfoxiku, omlouvám se za mizernou reakci. akorát se stěhuju tak to jde s vývojem a podporou trošku pomaleji. Ty hlášky o chybných mapách které dostáváš ... je tam cesta k těm souborům. Jsou to opravdu mapy umístěné v adresáři smartMaps? Je ta cesta správná? S tímhle jsem se nikdy nesetkal a je to divné. Tipnul bych že máš někde smartmaps mapy kde být nemají, v nějaké špatném adresáři
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

xfoxik

#2
Ahoj a díky za "nakopnutí". Prošel jsem si adresář s mapami a zjistil jsem, že lidi ze SmartMaps v nějakém okamžiku nahradili původní mapy (autoatlas CR, SR, 1:100000, evropa 1:800000) novými (soubor autoatlas_cr_100.mpx za automapa_cr_sr_100_free.mpx, obdobně se čtyřmi dalšími). Původní soubory jsem odzálohoval mimo a nyní je to OK, nabíhá to bez chyb. Ještě jednou díky a hodně zdaru do další práce - stojí to za to :-)

Zdraví x.
  •  

Menion

#3
perfektní, to tád slyším. ať slouží :), kdyby cokoliv, hned piš
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •