Aktualizace na Locus 2.10

Started by renegades777, March 22, 2013, 22:06:08

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Menion

#30
Bohužel Celdo, tlačítko žije vesele dál ;)

no nevím jestli má smysl to tady nějak rozepisovat, nicméně nastavení pro viditelnost tlačítka pro rychlé přepínání map je v nastavení http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual ... ap_control - hned to první. To že ho nevidíš může znamenat, že
1) je v nastavení vypnuté
2) v nastavení je zapnuté "Out of map" a ty aktuálně nejsi mimo mapu

co způsobuje u pár lidí ztrátu pravého panelu netuším. Myslím ale že už to teď není důležité ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Čelda

#31
No nemyslel jsem tlačítko vlevo nahoře (tam jsem měl vždy zobrazení nastaveno na "nikdy"), ale z pravého panelu. Ale koukám, že tam taky nezmizela možnost ho přidat, no tak nic. Potvora jedna nesmrtelná !!! :-)
  •  

drowned

#32
Nevím jestli to je vhodné pro toto vlákno, když tak sorry.
Mám poslední verzi Locusu 2.10 a v pátek naposled jsem se přihlásil na gc live a uploadnul nalezený keše ve field notes. Od soboty mám, ale útrum. Locus mě odkáže na autorizaci přes gc.com, ale tam po vyplnění nicku a hesla se to sekne a vyhodí chybu. Co s tím? Je to chyba na straně Locusu nebo Groundspeaku?
  •  

Mek

#33
A aka je to chyba? Ak je to nieco so setLenient(true) tak to je podla mna chyba Groundspeaku. Ja som si kvoli tomu kupil premium membership a aktualizoval locus i doplnok pre geocaching, len aby som zistil, ze mi vyhadzuje to iste!! A to som potreboval rychlo stiahnut kesky, aby som mohol ist na lov. Musel som sa uspokojit s LOC suborom a potom v terene pouzit internet v mobile (co ma stalo dalsie prachy). Zaujimave ale bolo, ze ked som potom prisiel domov a skusil som stiahnut kesky znova, tak sa normalne doplnok autorizoval a kesky stiahol, bez chyby. Preto si myslim, ze to bolo nejake docasne zavahanie na strane Groundspeaku.
Do you like Scrabble? You can play on SKREBL.EU (my personal project) - free, various language versions available!
  •  

Menion

#34
no ať zkouším co zkouším tak u mě dobrý, to je vždy nejhorší, když u mě jako na potvoru vše funguje ... drowneded příště prosím udělej screenshot té chyby, tak není šance cokoliv odvodit. "Vyhodí chybu" je opravdu k ničemu. Jinak co vím tak poslední týdny zlobí chrome prohlížeč kvůli nějaké interní chybě, takže určitě použít jiný. A Meku, v prohlížeči se dá celkem snadno stáhnout GPX když už člověk musí něco stahovat a pak je v tom alespoň vše. Ten Loc ani nevím zda ještě funguje (no evidentně ano, což jsem sám překvapen)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

drowned

#35
@menion: jo máš pravdu. Je to v Chromu. Použil jsem Operu a tam už autorizace u groundspeaku proběhne normálně. Jsem rád, že to byla pouze tahle "blbost". Díky
  •