Export trackov do zvoleneho adresara (dropbox)

Started by Axel, March 18, 2013, 07:54:55

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Axel

Zdravim,

je nejako mozne docielit, aby Locus po nahrati a ulozeni tracku ho priamo exportoval do dropbox adresara a nie do predvoleneho?
  •  

Menion

#1
locus má takové expertní konfigurační soubor .. popis je tady http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual ... ation_file

je tam parametr folder_absolute_export tak tam zkus nastavit absolutní cestu kam chceš export provádět a mělo by to fungovat ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Axel

#2
Vdaka za odnavigovanie. Vyskusam, co to urobi. Mobilny dropbox nie je nejako extra inteligentny na kontrolu vlastneho priecinka... :-(
  •  

Docent

#3
Tak si pořiď Dropsync...
  •  

Axel

#4
Tak toto vyzera este lepsie ako nejake bastlenie konfigurakov.  :shock:  :shock:  :shock:
Idem potestit, mat online (teda 15 min interval) verziu suborov rovno na PC aj na mobile je peckove
  •  

Axel

#5
Za 5 eur zakupeny dropsync (v akcii USB tethering free :lol: )
Otvorilo to novy level prace s datami (nielen) v Locuse. Export a import dat do PC nebol nikdy jednoduchsi  :!:
Ma Locus aj automaticky import/zobrazovanie gpx suborov podhodenych do nejakeho adresara?
  •  

Menion

#6
jen pozor, nevím jak teď ale někdy před půl rokem když jsem dropsync ještě používal, měl trošku problémy se synchronizací oběma směry. ve výjimečných případech mi zmastil soubory, které jsem upravoval v telefonu a později i na desktopu ... tak jen že zálohovat není špatné, alespoň z počátku

jinak adresář pro automatický import neexistuje, nicméně lze využít locus/mapItems a pak v locusu v obrazovce s daty, poslední záložka "Položky"
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •