Aplikace Locus Pro byla neocekavane ukoncena

Started by tezzhon, September 20, 2012, 13:29:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tezzhon

ahoj,

tak me neja od vcerejska zlobi stahovani kesek. Vzdy kdyz dam stahnout nejblizsi kesky,tak mi vyjede hlaska : Aplikace Locus Pro byla neocekavane ukoncena.Zkuste to znou....a jedine co mi to nabizi je Vynuti zavreni a tim se mi zavre cely program. Nestalo se to uz nekomu? Internet mi normalne funguje,uz jsem i odinstalovala Addon Geocaching a znovu nainstalovala a porad nic,tak uz nevim...poradte mi prosim,zrovna v sobotu jdu na delsi turu a byla by skoda,kdyby mi to neslo  :cry:
  •  

Kroko_CZ

#1
Doporučil bych udělat si zálohu adresáře LOCUS z karty, odisnatlovat Locus, smazat adresář Locus a nainstalovat znovu načisto. A otestovat to stahování.
backup BackuP BACKUP
  •  

Menion

#2
prosimte nikdo nic nehlasil nicmene krome krokodyla metody by mohlo stacit pokud mi aplikaci catlog (zdarma na marketu) vytvoris log s chybou. Tam by mohlo byt neco videt

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tezzhon

#3
dekuju moc za rady,nejdriv jsem to zkusila podle krokodyla a hned to vyslo,tak to nechapu co to mohlo byt.Je teda fakt, ze uz mi to blblo do vcerejska, ale myslela jsem, ze je to tim addonem,asi ma nejaky limit na stahovani kesek,vcera jsem totiz docela dost stahovala,ale kdyz to neslo ani dneska,tak uz mi to prislo divny.
  •  

Menion

#4
no dobrý no, nicméně tohle není moc řešení problému. Příště pokud ti aplikace spadné stejným způsobem, hlavně v případech kdy se to při určité situaci bude opakovat, doporučuju tento postup http://docs.locusmap.eu/doku.php/cz:man ... he_hlaseni

drobný popis jak se to stalo + log jsou základní předpoklady pro rychlou opravu :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tezzhon

#5
doufam,ze se to teda uz nebude opakovat,ale kdyby se opet neco objevilo,tak nahlasim chybu, jak si psal :-)
  •