Nefunkční přihlášení na Geocaching.com

Started by sluny, August 22, 2012, 10:29:08

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sluny

čau, od poslední aktualizace Locusu a Addonu pro Geocaching mi přestalo fungovat přihlášení na Geocaching.com. Když chci stáhnout kešky, napíše mi to, že nejsem přihlášený na GC.com, otevře se prohlížeč, kde se na GC.com přihlásím, schválím autorizaci aplikace (ovšem Geocaching for Android by Groundspeak!!!), ale když se vrátím zpět do Locusu, pořád to píše, že nejsem přihlášený, a tak furt dokola. Předtím tam myslím byla autorizace tak, že se přímo v addonu zadávalo jméno/heslo účtu GC, teď je tam ten mezikrok s prohlížečem, proč?

Kde je chyba? Předtím to fungovalo bezvadně, teď se Locus pro geocaching nepoužitelný. Ještě řeknu, že používám mobil s Androidem 2.2, na kterém to nefunguje, mám ještě tablet s Androidem 4.0 a tam to funguje, ovšem tablet na hledání kešek samozřejmě nepoužívám.

Zkoušel jsem vše, odinstalovat a nainstalovat Locuse i addon, promazat všechna data, cache, cookies i historii v prohlížeči, nepomáhá nic. Podle hodnocení na google play nejsem jediný, komu to dělá, zkoušel jsem kontaktovat i autora addonu, neodpověděl.

A teď babo raď, Locus jsem koupil hlavně kvůli geocachingu, takhle pro mě dost ztrácí smysl...

Sluny
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  tohle nijak nesouvisí s Locus, takže jeho odinstalací atd se nic nevyřeší. je to problém přímo v add-onu, který už autor řeší tady viewtopic.php?f=26&t=549&start=160#p15262
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sluny

#2
Díky, hledal jsem, jestli to neřeší ještě někdo někde jinde, hledal jsem blbě :)
  •