Padání Locusu

Started by jjjddd, August 04, 2012, 15:15:04

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jjjddd

Zdravím,
mám tento problém. Na HTC EVO 3D, android 4.0, Locus Free 2.5.4, když přidám do "DATA", "BODY" v libovolné kategorii keš vyhledáním na mapě (online i offline mapa), tak při pokusu o zobrazení této kategorie Locus spadne (Aplikace Locus Free bohužel přestala pracovat. Nahlásit. OK). Pokud přidám pouze keše vyhledané přes Geocaching4Locus, je vše v pořádku. Můžete mi poradit? Díky.
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  vydrž prosímtě do zítra kdy bude na marketu nová verze. Byl tam nějaký problém s importem, tak to možná bude mít vliv i na tebe. Nebo mě napadá, tady je včerejší test verze (navíc si budeš moci vyzkoušet i nějaké featurky z PRO verze) https://dl.dropbox.com/u/8015949/Locus% ... .5.4.2.apk , tak jí můžeš vyzkoušet. Pokud to bude i s touto test verzí padat, vytvoř mi prosímtě log pomocí programu CatLog (ihned po pádu Locusu spustit a z menu vybrat "odeslat jako přílohu"). Pokud mi k tomu dopíšeš krok po kroku co děláš bude to perfekt. Pokud by jsi to stihl dnes nebo zítra ráno, bude to hned v další verzi opraveno. Děkuju
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jjjddd

#2
Díky za rychlou reakci. Vše posílám mailem.
  •  

jjjddd

#3
Dnes se mi aktualizovala verze 2.5.5, ale problém zůstává.
  •  

Menion

#4
tak prosímtě ještě test verze 2.5.6, jinak tě poprosím ještě o jeden log, děkuju!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jjjddd

#5
Tak se mi právě stáhla verze 2.5.6. a vše je OK. Velké díky !!!!
  •  

Menion

#6
sláva konečně :) za málo
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •