Typ stahování - Externí mapa

Started by Marek86, July 30, 2012, 15:38:38

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Marek86

Ahoj, po problémech se serverem osm 4umaps při stahování jejich jinak kvalitní mapy jsem začal stahovat mapu čr po obrazovkách v režimu Externí mapa. Chtěl bych se zeptat jestli locus pokud vyberu obrazovku s již existujícími dlaždicemi tyto přepíše nebo jejich stahování prostě vynechá, či je stahne znovu a bude zbytečně zabírat mb na kartě. Děkuju za radu, Marek.
  •  

lacop2

#1
Tú mapu si oveľa ľahšie vyrobíš programom MOBAC.
  •  

Marek86

#2
s Mobacem tu tak trochu bojuju, pořád mi přijde že mapy který mi stahuje přímo Locus jsou velikostí tak akorát. U mobacu se mi ještě nepovedlo stahnout při stejném nastavení mapu pod 2,5 giga. přijde mi že to porád nastavuju nějak špatně. zkouším to znova a znova ale je to pro mě porád španělská vesnice  :geek:
  •  

Marek86

#3
tak snad sám menion se tu časem zastaví aby mi tu otázku objasnil :)
  •  

Menion

#4
jsem zpět po krátké dovče. Ty dlaždice se přeskakují. Můžeš si to jednoduše vyzkoušet. V tom výběru módů vyber externí a pak tvojí už existující mapu a pak nahoře je možnost přesného výpočtu dlaždiček co se stáhnou. No a tam by se ti mělo po čase ukázat kolik se jich opravdu stáhne a kolik jich je již stažených (pokud by bylo z popisu nejasné, rozempíšu se podrobněji)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Marek86

#5
nn rozumim tomu, diky moc  :)
  •