Samsung Galaxy S III bug?

Started by ArgiCZ, July 07, 2012, 08:49:46

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ArgiCZ

Ahoj,  Locus jsem pouzival na geocaching donedavna na HTC One X bez problemu,  ale po zakoupeni Samsungu Galaxy S III se objevil jeden problem :
Kdyz si pres addon stahnu kese, naimportuju do databaze,  tak se mi pri tapnuti na kes v mape otvira samovolne prohlizec s about blank oknem.  Netusite,  kde by mohl byt problem?
  •  

MAO_CZ

#1
mám ten samý problém (taky S III), ale stane se to jen někdy, jako kdybych jen někdy podržel nějaké tlařítko déle. z 10 keší se to stane tak u 4.
  •  

dvzd

#2
A není to ta funkce "Automatické načítání obrázků"?
  •  

Menion

#3
tak často?? Tohle je "chyba" o které vím snad rok a nedaří se mi jí přijít na kloub. Mě osobně se to stává tak 1x ze 100 bodů, takže nic hrozného. Zkusím se na to více soustředit a něco s tím udělat ..
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ArgiCZ

#4
Tu intenzitu muzu potvrdit,  u me mozna i sestkrat s deseti.  Zkousel jsem to i pri vytvareni novych waypointu,  a u tech se to deje taky.
  •  

Menion

#5
akorát jsem dal sem verzi na otestováí některých věcí kolem smartmap viewtopic.php?f=28&t=1805&start=40#p14014

mužete se jí někdo naisntalovat spolu s CatLog programem z marketu, zapnout v něm nahrávání logu a pokusit se přivodit tuhle botu? Aź se to stane, vypnout locus a v CatLogu ukončit nahrávání a poslat mi log. Nedaří se mi to nasimulovat u sebe ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ArgiCZ

#6
Mas to v priloze, snad to pomuze. Je to asi pate tapnuti na kes. To posledni.
  •