Počasí

Started by renegades777, May 20, 2012, 14:19:51

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

renegades777

Dobrý den
Chtěl bych poděkovat za pěknou aplikaci Locus. Od té doby co ji používám jsem s ní spokojen a používám ji denně. Je tam i umístěné krásné počasí. K němu jsem se chtěl zeptat a to proto, že ne všude je mobilní signál s internetem a tudíž je používáni MT v režimu offline, zda by nebylo možné toto počasí někam uložit, aby se člověk případně mohl podívat jak bude v tom určitým místě. Ptám se proto, že v mapách si člověk udělá různé body na vandr kam má namířeno a tak jestli by nešlo udělat, aby se dalo stáhnout toto počasí k těmto bodům a uložit do režimu offline.často se pohybuji místy, kde není signal a tak nemám možnost připojení.
Děkuji za odpověď.
  •  

babi

#1
+1
Toto by byla pěkná fičurka. Ikony počasí má Locus moc pěkné a kdyby se ještě data ukládala a zobrazovala (ikonky) offline na mapě... Paráda.

Odesláno z mého Wildfire S pomocí Tapatalk 2
  •  

Menion

#2
pánové pokud máte zájem o vylepšení počasí, doporučju topic na getSatisfaction. Už je tam přání ohledně widgetu, tak třeba tam najdete i něco kolem tohodle, případně vytvořte. Hlasování (počet hvězdiček) mi prozradí zda to není ojedinělé přání vás dvou :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •