Body zájmu

Started by renegades777, May 16, 2012, 19:29:08

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

renegades777

Chtěl bych prvně vemi rád poděkovat za pěknou aplikaci Locus. Dlouho jsem se rozmíšlel si ji pořídit jako plnou verzi až jsem neodolal a jsem velmi spokojen.Přehledná a hlavně česká. Ještě jednou moc díky.
A teď k mé prosbě.
1. Do map vkládám body zájmu jako jsou hrady, zámky..... Proto bych se Moc rád bych chtěl zeptat, kde jsou v aplikaci Locus umístěny tyto ikony bodu zájmu. Nikde jsem je nanašel. Chtěl jsem tam vložit stažené ikony z tohoto fora a nevím kam.
2. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli by nebylo případně možné do další aktualizace Locus dodělat některé body zájmu jako je např. ikona studánky a pumpy (kdyby to šlo tak třeba dodělat označení modrá barva-voda pitná a tmavě zelená-nepitná nebo se ještě někde používá i červená), ikonu jeskyně a případně ikony zvířat, rozcestník, odpočívadlo, brod nebo i případně berevné ikony značení turistických cest.
Moc děkuji za odpověď. Renegades
  •  

Kroko_CZ

#1
Ikony jsou umístěny ve adresáři .. LOCUS/ICONS a můžeš si podle vzoru již existujících ikon vytvořit vlastní.  Další sady ikony je možné stáhnout přímo z Locusu... Menu - Funkce - Locus shop - Category icons ... a tady je na výběr mnoho sad
backup BackuP BACKUP
  •