Padá vám Locus?

Started by dvzd, May 01, 2012, 08:56:07

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dvzd

Padá ten Locus jenom mě? Ale proč? Může to být tím, že nejsem připojen on-line k internetu? Mám HTC EVO 3D, byl tam Locus Free 2.3.0, a asi čtyřikrát se mi předevčírem stalo, že mi Locus spadnul hned po spuštění aplikace a asi pětkrát spadnul během geocachingu, většinou když měním souřadnice u waypointu.

  •  

Menion

#1
achich to mě mrzí. Doufal jsem že verze 2.3.0 bude už v pořádku ale zdá se že tam stále něco je. Můžeš tedy naisntalovat poslední verzi 2.3.1 co je na webu a uložit mi programem CatLog nějaký log ihned po pádu Locusu? Děkuju
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#2
OK, tady to je. Locus Free 2.3.1, padlo to zas při práci s novým waypointem u kešky.
CatLog: //http://uloz.to/xLqtpLS/2012-05-01-13-20-14-txt

  •  

Menion

#3
můžeš mi ještě říct kolik keší jsi si před tímhle z GeoGetu natáhl?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#4
Přesně 2042. Jsou to všechny, co jsou do 40 km kolem mě.
  •  

dvzd

#5
Jinak mi to padlo dneska ještě dvakrát při geocachingu. Bylo to vždy, když jsem dal při geocachingu volbu "Navádět na cíl", hned potom to padlo. Jednou jsem to zase zachytil, jestli to chceš využít. Ale je mi divné, že to padá jen mě, asi to tedy nebude problém aplikace. I když jiné aplikace mi tam od posledního HR nepadají a to ani ty co využívají GPS.
CatLog: //http://uloz.to/xnLbZ1b/2012-05-01-16-34-05-txt

  •  

babi

#6
Ahoj.
Taky jsem si všiml, že tak dvě, tři verze nazpět začal locus strašně padat. U mě je to však bez oznámení o pádu. Prostě se jen vypne. Až příště zase padne postnu sem log.

Sent from somewhere using Tapatalk
  •  

Menion

#7
není třeba babi, v logu bohužel naprosto nic nebude, jen že locus byl úspěšně ukončen

problém je dost pravděpodobně v novém systému ActionBaru. Smazal jsem ten svůj starý který byl dost omezený a do celého Locusu jsem nějaké skoro dva dny rval knihovnu Actionbar Sherlock, která mi nahradila můj starý systém ... no a teď předpokládám že si budu dva dny vytvářek vlastní systém a nahrazovat Sherlocka :/ ... už jsem začal, až to bude dám vás sem verzi a doufám že to bude tím
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#8
Dělá se na tom? Jak dlouho to bude trvat? Fakt už mi to padá tak často, že to je až neúnosné. Jsem koukal, že Locus Pro má už několik dnů novou verzi 2.3.3, ale Locus Free je pořád u starší verze 2.3.2, kdy mohu očekávat i novou verzi Locus Free? Nebo dala by se zatím uvolnit nějaká starší verze Locus Free, která by tak nepadala? Ta verze 2.3.2 padá stejně jako ty předchozí verze 2.3.1 a 2.3.0.
  •  

Menion

#9
verze 2.3.2 u Free je stejná jako 2.3.3 pro Pro

i 2.3.2 padá?? No to by neměla a všichni potvrzovali že už Locus vůbec nepadá. Můžeš mi tedy udělat ještě jeden log protože v tom co jsi postnul byla chyba která by už ale měla být opravena
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#10
Sorry, asi jsem se spletl, asi to byla ještě ta verze 2.3.1, co mi stále padala, dnes jsem zkoušel tu verzi 2.3.2 a bylo to OK, ani jeden pád.
  •  

dvzd

#11
Dnes mi Locus spadnul při Geocachingu, ale jen jednou, to se dá vydržet. Je to verze Locus Free 2.3.4.
CatLog: //http://uloz.to/x976cRk/2012-05-22-14-12-00-txt

  •  

Menion

#12
hmm tak bohužel tohle je chyba OutOfMemory, tzn. moc aktivních věcí najednou. To ladím průběžně jak se dá, tak ještěže jen jednou ... díky za report
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •