Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - sluny

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Pouze vypočtené
November 09, 2012, 12:38:56
Mám dotaz, jak přesně u seznamu keší funguje filtr "Pouze vypočtené"? Snažil jsem se gůglit a prohledat tohle fórum, pochopil jsem to dobře, že to funguje jenom při importu keší z GPX, kdy pokud má keš nějakou finálku, tak se označí hvězdičkou? Takže to nefunguje při importu keší pomocí Geocaching pro Locus addonu, jenom přes GPX? A ta hvězdička se nastavuje jenom při importu, později už nastavit nijak nejde, jako že třeba kešku vyluštím, doplním souřadnice finálky a keška se mi označí jako vypočtená?

Prostě by se mi hodilo nějak automaticky vyfiltrovat vylušťené mysterky, stáhnu kešky z GC, vyluštím, doplním souřadnice finálky a takto vyluštěné kešky pak chci nějak jednoduše vyfitrovat, jde to nějak udělat?

Dík, sluny
#2
Čau, řekl jsem si, že zkusím, jak funguje Locus s externím bluetooth GPS modulem, takže jsem si půjčil od kámoše starší Nokia LD-3W. Podařilo se mi ho bez problémů s párovat s mobilem i připojit ho v aplikaci Bluetooth GPS z android marketu, ale když ho zkusím připojit z Locusu, tak mi to pokaždí napíše "Nelze se připojit k zařízení". V čem je problém? Mám Lenovo P700i s ICS 4.0.4...

Díky předem za pomoc...
#3
Ahoj, nevíte náhodou někdo, jak udělat výřez z vektorové mapy? Jde mi o to, že třeba ČR má nějakých 176MB a její načítání v mobilu je dost pomalé, předpokládám, že kdybych měl jenom část mapy v řádu jednotek MB, bylo by načítání mapy rychlejší...
#4
čau, od poslední aktualizace Locusu a Addonu pro Geocaching mi přestalo fungovat přihlášení na Geocaching.com. Když chci stáhnout kešky, napíše mi to, že nejsem přihlášený na GC.com, otevře se prohlížeč, kde se na GC.com přihlásím, schválím autorizaci aplikace (ovšem Geocaching for Android by Groundspeak!!!), ale když se vrátím zpět do Locusu, pořád to píše, že nejsem přihlášený, a tak furt dokola. Předtím tam myslím byla autorizace tak, že se přímo v addonu zadávalo jméno/heslo účtu GC, teď je tam ten mezikrok s prohlížečem, proč?

Kde je chyba? Předtím to fungovalo bezvadně, teď se Locus pro geocaching nepoužitelný. Ještě řeknu, že používám mobil s Androidem 2.2, na kterém to nefunguje, mám ještě tablet s Androidem 4.0 a tam to funguje, ovšem tablet na hledání kešek samozřejmě nepoužívám.

Zkoušel jsem vše, odinstalovat a nainstalovat Locuse i addon, promazat všechna data, cache, cookies i historii v prohlížeči, nepomáhá nic. Podle hodnocení na google play nejsem jediný, komu to dělá, zkoušel jsem kontaktovat i autora addonu, neodpověděl.

A teď babo raď, Locus jsem koupil hlavně kvůli geocachingu, takhle pro mě dost ztrácí smysl...

Sluny