Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - MaPe

#1
Basemapy znám a mám je i nainstalované, ale ty nejsou ani zdaleka to, co nabízí Bergfex originální mapy. Pro demonstraci rozdílu vložím níže tři printscreeny víceméně náhodného výseku Ennstalerských Alp. Rozdíly jsou nebetyčné. Pokud by se Vám podařilo navázat s Bergfexem oficiální spolupráci, tak by to ocenil jistě každý, kdo se do Alp někdy vydá. Ten Map Tweak je do Locusu přidal už před několika lety a vždy to fungovalo, ale pokud není problém jen v mém mobilu, tak se asi něco změnilo na straně Bergfexu a autor pluginu to zatím neopravil. Mít je tam ale oficiálně přes Locus store by bylo prostě super...


#2
Aha, asi je tam přidává Locus Map Tweak. Tak to pardon, musím pátrat dále. I když mít je tam oficiálně by bylo super, pro chození v Alpách to jsou nejlepší mapy...
#3
Zdravím,
chtěl jsem si s předstihem stáhnout Bergfex mapy pro naší trasu v Alpách, ale namísto map se mi při volbě jakékoliv z Bergfex nabídky map zobrazuje pouze prázdná oblast s hláškou "Pro tuto oblast není mapa dostupná". Střed mapy mám nad Alpami :)
Je to nějaký výpadek Bergfexu či bug v Locusu, nebo se to děje jen mně? Používám to už léta a nikdy s tím nebyl problém. Všechny ostatní online mapy fungují OK.
#4
Ahoj,
šlo by u Live trackingu přidat k informacím o sledovaném vedle vzdálenosti a výšky i jeho rychlost? Ideální by bylo, pokud by se za ním ukazovala i krátká stopa, aby bylo vidět, kudy se pohybuje, respektive pohyboval.