Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Mack

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: LocusMapWeb
May 05, 2021, 00:02:10
Zdravím,
locus požívám léta a je bezkonkurenční. Po prvních testech verze 4 jsem se roozhodl, že zatím pro mne hlavní  zůstane  3.5 PRO, vývoj verze 4 budu důkladně sledovat a jistě přijde čas, kdy na ni přestoupím. Chci tudy napsad podnet k webovému plánovači. Výškový profil trasy se mi zobrazuje jen na trase po cestách. Pokud nastavím úsečku mezi dvěma body, pak se nezobrazí. Prosím zda by to šlo doplnit. Je to zajímavé pro zjištění viditelnosti a podobně i pro radiový dosah pro nás radioamatéry :-) .
Děkuju moc
Zdeněk Mack
#2
Zkouším Locus pod Blustack na Windows. Podařilo se mi vše nainstalovat a i stahnout vektorovou mapu Ceska. Ale nemohu prijit na to, na ktere ceste v pocitaci najdu moje mapy a trasy a waypointy - respektive, kam ty, ktere mam na mobilu mohu na Windowsech vkopirovat? Pokud mapu stahnu v Locusu pod Bluestack, tak to funguje, ale ani takto stazenou a funkcni mapu nejsem schopen nikde najit ? Jak presunout mapu, kterou jsem stahnul na Windowsech s Blustackem do mobilu a naopak? Zkratka jak synchonizovat moje data na mobilu s Androidem s datama v PC s Blustackem? Jak na to ?
#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Lokátorová mapa
January 17, 2018, 11:00:45
Radioamatérská lokátorová sít není mapa, ale je to souřadnicová síť obdobně jako UMTS jebo S42 , kterou by bylo třeba zobrazit jako každou jinou síť nad zobrazenou mapou .
To jsem chtěl upřesnit, ale jinak jsem se o zobrazení sítě UMTS nebo S42 zatím nepokoušel, takže nevím, ale třeba tady někdo ví, jak ji zobrazit ?
#4
Dobrý den, o pár řádků výše čtu:
"backup, data/srtm a mapsVector adresáře mohou být na SD kartě s plným přístupem k zápisu"
Ale nemůžu nikde najít, jak to udělat ?
Stačí jen obyčejně překopírovat  z interní paměti adresáře:
Locus/mapsVector
Locus/backup
Locus/data/srtm
do
ExtSD/Locus/mapsVector
ExtSD/Locus/backup
ExtSD/Locus/data/srtm
Budou se pak při aktualizaci Locus Vect map tyto přepisovat už přímo na SD kartě ? Obdobně Backup a srtm ?