Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - zavinac.eu

#1
Po načtení detailu keše a otevření Hlavního menu v tomto detailu, se podruhé otevřené menu nezobrazí a otevře se jen prázdná bílá plocha.
Locus verze 3.69.1
Android verze 13

Odesláno z mého ASUS_AI2202 pomocí Tapatalk

#2
Dobrý den, nebylo by možné aby u keše při přidání waypointu v Locusu s atributem finální poloha, se finální souřadnice přepsaly i na webu geocaching.com? Řekl bych, že to tak dříve fungovalo, ale jistý si nejsem.

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

#3
Dobrý den,

Již delší dobu mám problém se zobrazením některých ikon doplňku geocaching4Locus v aplikaci Locus. Ikony zmizely, místo ikon se zobrazují jen černé čtverečky. Pro názornost přikládám screen displeje. Šlo by tento problém nějak vyřešit?

Děje se to na telefonu: Samsung S9, Android 8.0, verze Locus a doplňku geocaching4locus: aktuální k tomuto datumu.Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

#4
Zdravím, mám takový nápad, nemohl by Locus zobrazovat u mnou nalezených keší datum mého nálezu? Stačilo by po stažení detailů keše.
Dále, mohl by Locus prohledat logy u zobrazené keše, vyhledat logy přátel a tyto logy zobrazit, nezávisle na době před jakou to přítel lovil? Chápu že by to bylo náročnější na data i čas načtení, ale tato funkce by se často hodila...

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk
#5
Locus pro verze 3.32.0 při přidání waypointu  tento waypoint neuloží. Stejný problém jsem sledoval u Locus Free stejná verze.

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk