Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - strapal

#1
Zdar pánové. Tak jsem to vzdal. Po dvou dnech klikání a požívání uklidňující slivovice jsem nucen se opět zeptat na základní věc. Po výměně telefonu jsem si nainstaloval oblíbený Locus (mám zaplaceno ! :-)  ) ale po zimě zaboha nemúžu přijít na to, kde si nastavit body průjezdu s upozorněním na sjetí z trasy. Vím že jsem si vždy naklikal několik desítek bodů na trase a pěkně mi to pak pípalo když jsem někam omylem zabočil. Prostě to nemůžu odhalit. Navigace to není, tam je to zřejmě pouze pro dva body. Navádění mi zase nenabízí uložit třeba 100 průjezdích bodů. Pokorně prosím o radu kde to je...

A ještě jeden - jak tohle všechno zazálohovat? Našel jsem jen import dat...

Díky moc !!
#2
Zdravim. Chtel bych si vyrobit vyrez z mapy, ktere jsem si stahnul a pouzit v Locusu. Stazene mapy (dva soubory - .xml a .db) funguji v zakoupenem Locusu PRO bez potizi, jen maji pres 3GB. Potrebuju vyrezat cast techto map, jelikoz nemam na sve SD karte misto. V minulosti jsem si mapy pres MOBAC vyrabel, ale puvodni databazi mam zastaralou a nevim, jak do tohoto programu uvedeny format mapy dostanu. Teda pokud na to neni jiny vhodnejsi program napriklad. Poradite mi prosim?