Diakritika v listingu

Started by liveangelic, August 13, 2011, 10:19:17

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

liveangelic

Ahoj,
zaprve velkej respekt za tvorbu tak kvalitniho programu jako je Locus. Well done :-)

Zadruhe, proc pisu. Shledal jsem, ze v listinzich vsech ceskych kesi, ktere maji listing s diakritikou, jsou akcentovana pismena nahrazena straslivostmi, coz bohuzel dela z vetsiny takovychto listingu necitelnou zmet. Chtel bych se zeptat, zda se tomu da nejak predejit - nejake nastaveni nekde? Zkousel jsem zapnout lokalizaci Locusu do cestiny, ale to jenom prelozi UI a na kodovani techto textu to nema vliv. Pokud by to bylo moc tezky naprogramovat, aby se to zobrazovalo s hackama a carkama, co takhle jenom tu diakritiku orezat a zobrazovat to bez hacku a carek uplne? Dik za radu co s tim, dost mne to sere :-)

Druha vecicka, ktera nesouvisi s nazvem tohoto topicu je, ze na Androidu 3.1 se vypina GPS kdyz se zapne obrazovka z vypleho stavu. V nastaveni mam odskrtle GPS disable, tim to neni, a na telefonu, ktery bezi na Androidu 1.6 to beha v pohode...

No a do tretice, opet offtopic, hodil by se takovy ten "radarovy" mod dohledavani kese - jako melo sveho casu geocaching live nebo ma cgeo atd. jak ma clovek uprostred radarove mrizky kes a kolem se kresli trasa, kudy on jde... Ale to jen tak na okraj a tresnicka na dortu :-)

Diky za jakekoliv rady :-)

liveangelic
  •  

Menion

#1
zdravím,

1) co máš za verzi locusu? Aktuální z marketu? pokud ano a stejně zlobí tak mi prozraď odkud bereš ten PQ soubor který importuješ. Pokud je to officiální PQ a stejně zlobí tak mi ho pošli na mail, protože originální PQ by v poslední verzi určitě zlobit neměl

2) oki, kouknu na to ...
3) ... jo tak k tomu je kompas (pro dohledání) takže radar asi jen tak nebude
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •