Aktualizace keše

Started by angieborg, August 13, 2024, 22:02:05

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

angieborg

Dobrý den,
po poslední aktualizaci Locus map nejde udělat toto:

- aktualizovat keš,
- stáhnout logy,
- sledovat keš,
- přidat keš do oblíbených.

Potřebovala jsem si aktualizovat keš, neboť jsem měla v poznámce souřadnice mysterky a chtěla jsem, aby se mi na mapě ukázal waypoint. Do poslední aktualizace Locus map (tento víkend) to fungovalo takto: dala jsem do poznámky vyluštěné souřadnice, dole jsem klikla na ikonu "puzzle", keš jsem aktualizovala a ve waypointech jsem měla nahrané své vyluštěné souřadnice.

Po poslední aktualizaci se děje toto: kliknu na ikonu "puzzle", otevře se mi nabídka:
- aktualizovat keš,
- stáhnout logy,
- sledovat keš,
- přidat keš do oblíbených.
Kliknu-li na cokoli z výše uvedeného, otevře se mi vždy to samé:

-NEJBLIŽŠÍ KEŠE

Poslední dva odkazy:
- nejbližší keše
- informace z katastru
 
normálně fungují.

Prosím o radu, v čem je problém, proč první čtyři odkazy nefungují a ukazují:
-NEJBLIŽŠÍ KEŠE

Jak si tedy mohu nyní aktualizovat keš a docílit toho, aby se mi objevily waypointy. Nesvítí mi například žádné a je jich u keše třeba 7.

Děkuji za odpověď
Ingeborg Kliková
  •  

Květy

Quote from: angieborg on August 13, 2024, 22:02:05...nejde udělat toto:

- aktualizovat keš,
...


Zrovna to sem jdu napsat, tudíž předchozí slova jen potvrzuji. :)
  •  

Joska 000

JJ. Potvrzuji, že odkazy nefungují jak mají..
  •  

Menion

Zdravím,
omluva za komplikace. K aktualizaci lze využít interní implementaci aktualizace kešky. Když kliknete na keš a v detailu na geocaching ikon v pravém horním rohu, tam je "Update keše". Jinak chyba je již opravená v poslední Beta verzi a bude vše fungovat v dalším updatu.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  
    The following users thanked this post: angieborg

Květy

Super, to funguje, děkuji.
  •  

Cyklo Miro

Stáhnul jsem si betu a odkazy fungují, díky. Nicméně je to teď, bohužel, kliknutí navíc přes doplňky. Šel by vrátit původní přístup v menu?
Interní implementace stáhne na rozdíl od doplňku jen 5 logů a to je někdy málo, takže zůstávám u dopňku
  •  

Menion

Na původním přístupu se nic nezměnilo ne? Jediné co je jinak, je že "Sdílení" dostalo větší prioritu než "Add-ony", tedy prohodili si pořadí.

Počet logů které stahuje interní implementace závisí na nastavení > Geocaching > "Limit of downloaded logs".
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Květy

Tou prioritou to bude, protože mě z hlavní lišty Add on také zmizel.

To: Cyklo Miro:
Vyřešil jsem změnou tlačítek. "Settings - Geocaching - Point screen". První tlačítko nastav "Context menu", tím pádem můžeš zbývající tlačítka vypnout a Add on (puzzlík) se ti vrátí na hlavní lištu.

Ale uvědomuji si, že s menším displejem ani toto nemusí stačit.

Momentálně jsem na trekách, tudíž Locus jede neustále a už vidím, že původní rozvržení mi vyhovovalo o dost více, přeci jen sdílení použiji jednou za čas.
  •  
    The following users thanked this post: Cyklo Miro

angieborg

Děkuji, dle rady to funguje.
  •  

Cyklo Miro

Quote from: Květy on August 22, 2024, 21:41:34Tou prioritou to bude, protože mě z hlavní lišty Add on také zmizel.

To: Cyklo Miro:
Vyřešil jsem změnou tlačítek. "Settings - Geocaching - Point screen". První tlačítko nastav "Context menu", tím pádem můžeš zbývající tlačítka vypnout a Add on (puzzlík) se ti vrátí na hlavní lištu.

sdílení použiji jednou za čas.

Díky, pomohlo! Akorát tam mám teď tlačítko "Sdílení" navíc, vůbec ho nepoužívám. Předtím jsem měl navolená zbývající dvě "Rychlá tlačítka", teď jsou fuč
  •