LAB cache

Started by hlavsar, April 13, 2024, 07:50:54

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hlavsar

Po poslednim updatu Locusu se mi sice LABky, exportovane z GeoGetu, zobrazi, ale zmizel "proklikavaci" odkaz, kterym jsem rovnou prechazel na serii do aplikace pro Adventure LABs.
  •  

Menion

Zdravím,
budu potřebovat něco, co mi pomůže problém nasimulovat, díky.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

hlavsar

Vygeneruji GPX a poslu
  •  

Menion

Děkuju, to pomohlo.

Vyšel jsem z toho, co vrací oficiální geocaching API a nedošlo mi, že lze Labky do apky dostat i přes GPX kde obsah může být jiný. Aktuální verze na Google Play je dost stabilní a neplánoval jsem vydávat opravku, nicméně určitě bych na konci týdne vydal Beta verzi, tak pokud je toto kritické, doporučuju se v pátek podívat (link v mém podpisu) a APK z Google Drive si nainstalovat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

hlavsar

Pokud jsem BETA tester aplikace, tak se mi zitra normalne nabidne update?

Pokud bych ale instaloval pres stazene APK, tak asi tu ne-AFA verzi, co?
  •  

Menion

Do Beta kanálu na Google Play apku už dávno nedávám, protože jsem došli k tomu, že je vhodnější aby každý kdo chce testovat update provedl ručně až uzná za vhodné.

Verzi dnes určitě vygeneruju, jen nevím jestli to nebude až večer. Jinak jestli používáš verzi z Google Play, pak ne-AFA bude vhodnější (ale nic by se nestalo i s AFA verzí).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

VelkyVezir

Ahoj, rozhodně nechci, aby to vypadalo, že prudím, ale netrpělivě čekám na slíbenou betu :-) Zatím během dne z GD zmizela předchozí verze, ale nová tam není... Mám sice jiný problém než hlavsar, ale z povahy věci by to mohlo být opraveno současně... Já u labek postrádám sekce listing, otázky, logy – před pár dny to tu řešil někdo z Německa. Pokud by nebyla k dispozici nová beta, dá se někde stáhnout předchozí verze, kde labky fungují jako dřív?
  •  

VelkyVezir

Tak jsem nakonec našel workaround, před exportem z GSAKu do Locusu jsem u všech labek změnil CacheType na Waymark, sice to má na mapě jinou ikonku, ale všechny jinak chybějící data jsou zpět :) S tímto určitě dokážu vydržet do příští verze Locusu  8)
  •  

hlavsar

Tak se objevila nova BETA a potvrzuji, ze LABky uz jdou zase otevirat z LOCUSu v Adventure LAB aplikaci! Diky moc
  •