Synchro poznámek

Started by Joska 000, April 12, 2024, 19:15:42

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Joska 000

Zdravím. Mám pocit, že synchro poznámek, respektive zobrazení na hlavní stránce nějak neprobíhá. Jakkoliv na webu přidám nebo změním poznámku ke keši, tak se mě na hlavní stránce nijak neobjeví nebo neopraví. Pakliže ale vstoupím do podmenu, tak tam synchro probíhá OK a pak to musím kliknutím pro zobrazení načíst. Mám dojem, že dříve to fungovalo vše bez jakéhokoliv zásahu uživatele. Možná, že dělám něco špatně. Díky.Jedná se o synchro web+mobil. Bych to upřesnil. Nefungují aktualizace pomocí puzle ikony v hlavní liště.
  •  

Menion

Zdravím,
musím říci, že mě to tedy funguje. Locus Map 4, poslední verze, update kešky přes prevý horní menu > update.

Interně jsou poznámky rozdělené na lokální a serverové. Obě hodnoty by měli být vidět a ty servrové se mi korektně updatují při změně na serveru.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Ahoj. Takhle jsem to nikdy nedělal a fungovalo to pomocí puzle ikony. No přišel jsem na to že to funguje jak ty uvádíš. K čemu je, nebo co vlastě aktualizuje ikona puzle? Měl jsem dojem že oba spůsoby jsou totožné. Takhle jde o další proklikávání. Samozřejmě že si zvyknu.
  •  

Menion

Ikonu "puzzle" obsahuje všechny funkce které nezávisle na apce dodávají nějaké add-ony od nezávislých tvůrců, tedy u keší nejčastěji od Geocaching4Locus apky.

Nicméně co je tedy teď "jinak" proti tomu jak ti to fungovalo dříve? Nejsem si vědom, že by došlo k nějaké změně v obnovoání obsahu u bodu. Pouze se teď nějakou snahu snažim o implementaci funkcí add-onu přímo do aplikace, protože na add-on prostě není příliš spoleh.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Tak teď jsem z toho jelen :) Nyní to funguje jako dříve. Dříve to jen probliklo a nic. Tak uvidím dále, ale vím, že se to to na fejsu taky nějak řešilo. Možná byl nějaký problém se sítí.
  •  
    The following users thanked this post: Menion