"Slepé" vyjíždějící okno (Locus map Classic)

Started by geo marbes, September 26, 2023, 12:57:37

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

geo marbes

Už nějaký den pozoruji problém u Locus map Classic, když otevřu detail keše s chci si zprava vytáhnout vyjíždějící okno (netuším, co tam všechno bylo, používám hlavně poznámky), tak okno je úplně prázdné - viz screenshot. Čekala jsem na aktualizaci appky, ale ani po ní to není lepší. Píšu si v terénu poznámky, které pak využívám při logování a teď mi to odlov hlavně earth keší komplikuje.
Mám verzi aplikace 3.69.2
Mobil Redmi note 12S, Android 13

Předem díky za radu!You cannot view this attachment.
  •  

Menion

Zdravím,
bude opraveno v nové verzi tento týden.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

geo marbes

  •  

geo marbes

Mohu se zeptat, zda již byla verze, kde je chyba opravena?
Mám verzi 3.70.1 a okno je stále prázdné. Docela mi to, co v tom okně chybí a krom těch poznámek vím, že tam bylo otevřít stránku keše ve webovém prohlížeči, což také často využívám.
Předem děkuji!
  •  

Menion

Zdravím,
to je divné. Testuju to a v poslední verzi již bez problému.
Tohle se děje jak při "swipu" z boku tak i při kliknutí na horní "geocaching ikonu" v toolbaru?

Btw. proklik na web lze dělat přes "kód" keše.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

geo marbes

Netuším přesně, které kliknutí na toolbaru máš na mysli, jestli je to to, co je označené na obrázku, tak tam mi to funguje.

Získání webového odkazu skrz kliknutí na kÓd keše teď používám, ale přes ten vyjížděcí panel je to rychlejší.

  •  

geo marbes

Jen referuji, že ani po dalších téměř dvou měsících a několika aktualizacích aplikace, se věc nezlepšila a vyjížděcí panel mám stále prázdný. Zkoušela jsem i úplně odinstalovat aplikaci, ale ani nová instalace čisté aplikace nepomohla  :-[
  •  

geo marbes

Jupiiii jupiii jej, Menione díky! Hlásím, že po aktualizaci na verzi 3.70.4 je boční panel v pořádku a ukazuje vše, co má.  8) Moc děkuji!
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  
    The following users thanked this post: geo marbes