Vypínání viditelnosti keší

Started by Raben1, March 31, 2023, 18:28:30

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Raben1

Ahoj, již poněkolikáté se mi stalo, že po startu Locusu nemám na mapě žádné kešky. Všechny mají vypnutou viditelnost, musím všechny složky znovu zviditelnit. Přitom nastaveni viditelnosti jednotlivých waypointů v keších (zap nebo vyp) zůstane zachováno. Začalo to až po nové aktualizaci. Má někdo stejný problém?
  •  

Menion

Zdravím, a jinak vše funguje? Např. import nových keší nebo mazání starých? Trošku to zavání vážným problémem co se nám do apky vloudil cce před měsícem, viz: https://help.locusmap.eu/topic/30937-maps-vanished-and-error-12569-on-downloading

Pokud ještě něco zlobí a telefon má Android 11+, pak si doporučuju přečíst mojí hlavní odpověď.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Raben1

Ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď. Dnes po aktualizaci se opět u všech keší vypnula viditelnost. Vypadá to, že se to vždy stane nahráním nové aktualizace. Ale naštěstí stačí zviditelnit celou složku a zapnutá nebo vypnutá viditelnost u waypointů jednotlivých kešek zůstane zachována.
  •  

Raben1

Tak dnes i bez aktualizace opět všechny kešky neviditelné. A po zapnutí viditelnosti celé složky se zvutitelniny v nich všechny waipointa, i když předtím jsem měl ty nalezené vypnuté. Nějak se to Stano po předchozím ukončení Locusu.
  •  

Raben1

Tak jsem znovu všechno pracně nastavil, ukončil Locus a po novém spuštění opět vše neviditelné. Takže vše znovu...
  •  

Menion

Zajímavé, tohle by mělo být zcela nezávislé na telefonu atd. Jakým způsobem ukončuješ aplikaci? Zkus na hlavní mapě 2x zpět a pak chvilku počkat (cca 5 sekund). Po startu, je to jak bylo předtím?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •