Zobrazení keší v Locusu

Started by Pcmann, May 18, 2022, 10:16:15

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pcmann

Ahojky,
V LM3 jsem byl zvyklý, že po otevření keše v Locusu jsem listoval mezi informacemi - základní info, listing, waypointy, logy atd. posouváním doleva / doprava

V LM4 vyjede zespodu info, odkud se dostanu na listing a musím zpět. Nebo na logy a zase musím zpět.

Je možnost se přepnout na starý způsob přepínání mezi informacemi o keši anebo už to nejde ? Více mi vyhovoval ten starý způsob listování informacemi keše, Díky za odpověď
  •  

Joska 000

Musím říci, že starý postup při manipulaci mě vyhovoval daleko více. LM4 je to tak trošku uklikaný, ale chce to zvyk.
  •  

Menion

Zdravím, starý způsob v LM4 nelze. Celý ten systém je udělán tak aby byl co nejdříve kompletní předhled nad keškou a pak až prokliky do detailu. Ono pokud se proklikáváte přes více "pod-stránek" pak uznávám, že to může být pomalejší. Na druhou stranu, otevření detailu keše je proti Locus Map Classic, právě díky tomu, že se nepřipravují všechny ty záložky najednou, v podstatě instantní. Takže z osobní zkušenosti mi přijde že celkově je práce s keší v podstatě rychlejší.

Předělání na taby je v podstatě nereálně ale pokud vám nějaký specifický úkon přijde opravdu krkolomný, sem s tím a pobavme se o tom, třeba s tím půjde něco udělat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •