Ukládání nalezených keší ze živé mapy do databáze v mobilu.

Started by Joska 000, March 30, 2022, 16:37:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Joska 000

Tak nvm jestli dělám něco špatně, ale mnou nalezené keše zhlédnu jenom, když jsem online a ještě je musím mít v živé mapě povolené. Pokud si předem keše natáhnu do databáze a potom pracuji jenom s ní [živá mapa vypnuta], tak se mě to na příkaz " co udělat po nálezu" zpracuje podle toho co si nastavím.
  •  

Menion

Zdravím, přiznám se že mi není zcela jasné co je za problém. Můžeš to prosím rozepsat trošku detailněji? Díky.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Při keškování mohu používat dva způsoby zobrazení keší a taky práci s nimi.
1: Potřebné keše si naimportuji "odněkud" do svých složek v mobilu a pak si je třeba i podle filtru Locusu zobrazuji. No a je v Locusu i taková vychytávka, nazvaná "Akce po nálezu". Nastavím "přesunout do". A potom si mohu nalezené body libovolně zobrazovat a třeba i nějak opoznámkovat. Výhoda je právě v tom, že to pracuje v režimu ofline, a kdykoliv si bod ve vyhledávači najdu.
2: U živé mapy tohle   (Akce po nálezu) vůbec nefunguje a nalezené body zůstavají na webu. Zase je tedy fajn, že jsem stále aktuální a vidím kdejakou změnu. Při hledání bodu který "odlovím" musím prostě jít na web a být online. Aspoň tak se mi to jeví.
Snad jsem to nějak vysvětlil správně.
  •  

Menion

Ano tak to je. Body které jsou uložené v aplikaci, s těmi se dá pracovat i pomocí "Akce po nálezu". S těmi z live mapy to nelze, ty jen tak bezprizorně plavou v aplikaci ale nelze je uložit, editovat atd.

Tohle je něco, s čím se nedá nic moc dělat. Každý z těch dvou přístupů má své pro a proti.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Díky. Tak nějak jsem to předpokládal. Škoda bylo by to super.
  •