Propojení s c:geo

Started by fricek, December 27, 2010, 10:36:25

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

fricek

Zdravim,

propojení s c:geo je pěkné, ocenil jsem to v zahraničí, kde bych za datové služby zaplatil balík, doma jsem si pěkně s wifi stáhl mapu, do c:geo kešky a venku už jel hezky offline...

Vše funguje, jen jsem se chtěl zeptat, jestli by se např. s autorem c:geo nedalo dohodnout, aby do c:geo přidal funkci nejen "ZOBRAZIT NA JINE MAPE" (Locus) pro jednu kešku, ale jestli by např nešlo "ZOBRAZIT NA JINE MAPE" (Locus) pro více kešek - např. pro více kešek  které jsou v c:geo "stored for offline" (všechny nebo pomocí select checkboxů) ...

Jde o to, že když jste offline, tak v c:geo sice vidite kešky ktere mate uloženy for offline, ale nemáte k nim mapu (pokud nepočítám 1 snímek, co je v cache paměti), těžko se pak orientujete které kešky jsou poblíž, které jsou např blízko u sebe atd...


Jednoduše tedy v uložených (stored) keškách, dát MENU a po zvolení SHOW ON MAP dát uživateli vybrat jestli chce JINOU MAPU nebo  c:geo ...


Nevím jak pracuje komunikace mezi aplikacemi, jak funguje přenos dat z c:ge do Locus a naopak, proto nejdřív píšu sem...


Děkuju :-)
  •  

carnero

#1
Tahle funkcnost bude v nasledujici verzi c:geo. Jiz je tam pripravena ale jeste resim nejake laborovani, ktere zpusobil GroundSpeak.

fricek

#2
OK, díky  ;)
  •