Ako vypnúť pípanie v Locusu?

Started by solide, September 19, 2021, 08:26:09

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

solide

Dobrý deň pre navigáciu v lese, vo svojom mobile Samsung Note 10,  používam aplikáciu Locus map Pro, verzia 3.54.3,  ktorú som si veľmi obľúbil,  v aplikácii mám zapnutú auto aktualizáciu. S programom som maximálne spokojný až na pípanie mobilu, pri používaní aplikácie, Neviem  ako nastaviť,  aby mi v lese,  môj mobil Samsung Note 10,  resp. aplikácia Locus pravidelne nepípala.
Zvuk sa ozýva aj vtedy, keď dám mobil do tichého režimu a snažím sa vypnúť všetky zvuky v mobile. Skúšal som v nastaveniach tohoto programu vypnúť zvuk pri stratení a získaní polohy, nakoľko som iné nastavenia,  kde by sa dal zvuk vypnúť,  nenašiel. Dať zvuk na tichý režim, pri získaní polohy, nie je vôbec možné , všetko je zašedlé, pri stratení polohy môžem zvoliť,  žiadny zvuk, ale keď dám uložiť, opäť to nie je možné, a vybehne mi oranžová hláška: "upozornenie nie je nastavené" . Neporadí prosím niekto ,ako sa dá toto pípanie v aplikácii  vypnúť? Zvuk sa ozýva v pravidelných intervaloch a nie je spôsobený približovaním k  zvolenému cieľu pri navádzaní. Ak náhodou Locus v mobile nevypnem, pípanie v určitých intervaloch sa ozýva aj v miestnosti .  Ďakujem za každú,  dobrú radu Ján.
  •  

Menion

Zdravím Jáne,

to pípání se ozývá i v případě, že jen aplikaci spustíte a nic jinak neděláte, tedy žádná navigace/navádění?

V tom nastavení při ztrátě polohy je zapínátko hned vedle nahoře napravo vedle textu "Zapnůť".
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •