[DASH] rotoped - čidla ANT+ min max hodnoty + počítání vzdálenosti

Started by 3am, January 13, 2021, 09:34:02

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3am

Ahoj, pridal jsem si do Locusu v.3.49.1.9 externi senzor na kadenci (Cycplus), druhy na rychlost (Gemini 210 S3+ Magene) propojene s telefonem Samsung S10e pres ANT+ a udelal si jednoduchy dashboard. Jeste pouzivam hrudni pas Garmin HRM a Garmin Tempe na mereni teploty, oboji take pres ANT+. Na dashboardu zobrazuji udaje z techto externich cidel a vse funguje, tedy alespon zakladni udaje:

- aktualni teplota
- aktualni kadence
- aktualni rychlost
- aktualni tep

Ale koukal jsem do vyberu zdroju, pri definovani dashboardu a nabizi mi to vice moznosti, ktere mi ale bohuzel nefunguji - nezobrazuji se. Napriklad min. a max. srdecni tep nebezi, nebo min. a max. hodnota kadence, to same s rychlosti. Zkousel to nekdo nadefinovat? Funguje vam to?

Jeste jsem se chtel zeptat, jestli nekde jde prepnout pocitani vzdalenosti? Primarne se asi pocita z GPS, ale ja bych potreboval, zda by slo nekde prepnout, aby si bral vzdalenost z cidla na rychlost, protoze pri konfiguraci cidla v ANT+ manageru se zobrazuje vzdalenost spolecne s rychlosti.

I funkce energie, ta se mi take nezobrazuje, netusim odkud se pocita, funguje nekomu z vas?

Vsechno toto resim, jen z duvodu, ze by bylo pekne, videt vsechny tyto udaje na velkem displeji na mobilu pri jizde na rotopedu, kdy vsechny data, ktera se pocitaji nebo nacitaji z GPS samozrejme nefunguji :) dekuji velmi za odpovedi a informace.
  •  

Menion

Zdravím,
přesunul jsem s dovolením topic do české sekce, jelikož se bavíme spíše o řešení problému než o sdílení dashboardu.

Ad problém: myslím že údaje které se snažíš zobrazit jsou pod hlavičkou "záznam trasy", je to tak? Zkus tedy prosím spustit záznam trasy jestli to bude mít vliv na (ne)zobrazované údaje, mělo by.

Počítání vzdálenost ze senzorů a ne GPS je dost chtěná věc ale zatím to bohužel nejde.

V případě rotopedu by mohlo jít využít simulace (v horní menu v obrazovce se satelity), nicméně ta vzdálenost je samozřejmě aktuálně neřešitelný problém.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •