Main Menu

Offline režim

Started by onelook, December 24, 2010, 22:13:56

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

onelook

Zdravím, bylo by možné přidat režim offline, kdy je možné využívat nacacheované dlaždice (ne jen atlasy v samostatných souborech), ale nesnaží se to stahovat chybějící dlaždice z netu? Tedy když by dlaždice v cache nebyla, tak by se prostě nezobrazila. Důvod ... drahá mobilní data. Vytvářet samostatné atlasy mi přijde kontraproduktivní, protože pak bych musel vždy volit vhodný atlas a také bych nemohl používat to, co jsem někdy prohlížel, ale speciálně nestahoval (=je v cache). Tedy nejlepší mi přijde všechno házet do jednoho uložiště.

Díky

PS: Super aplikace!
  •  

Menion

#1
ahoj,
  tohle určitě udělat chci. Taky jsem nad tím už přemýšlel ale nevím kam dát nějaké zaškrtávátko online/offline režim ...

 nějaké nápady? Asi to není něco co by člověk měnil 10x denně že? takže možná to dát až do nastavení, nějaký online režim (ano/ne), s popisem: při zvolených online mapách stahovat chybějící dlaždice. Defaultně zapnuto ... hmm to by možná šlo :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

onelook

#2
No ... popravdě je mi to celkem jedno - zvyknu si na cokoli. Možná bych to ale dal do Správce map do menu (tam tedy zatím žádné není - tedy zřídit nové). Tam se dá dostat poměrně rychle - kliknout v pravém horním rohu na ikonku "správce map" a stisknout tlačítko "menu". A přijde mi to tam i celkem logické ... ve správci map volím, zda použiji online mapu, offline nacachovanou mapu, uživatelskou mapu.

EDIT: Ale nevím ... možná v nastavení to bude lepší.
  •  

Menion

#3
done, since version 0.9.0
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •