Author Topic: Vypíná se mi získávání polohy  (Read 380 times)

Offline wlashack

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
Vypíná se mi získávání polohy
« on: December 14, 2019, 21:04:08 »
Zdravím, mám nový telefon, dal jsem si na něj Locus Pro a děje se, že se mi při spuštěném Locusu (ale se zhasnutou obrazovkou, čili běžícím na pozadí) vypíná určování GPS polohy. V praxi to vypadá tak, že spustím Locus, GPS poloha se automaticky spustí, ukáže mi, kde jsem, zhasnu obrazovku, chvíli jdu, rozsvítím obrazovku, a Locus má určování polohy vypnuté. Musím ručně kliknout nahoře na ikonku satelitu, a na obrazovce Satelity (kde nejsou žádné vidět), ručně dole stisknout "Vypnout získávání polohy" a opětovně "Zapnout získávání polohy". Satelity naskočí, poloha v mapě se zaktualizuje, ale při zhasnutí obrazovky a po chvíli opětovném rozsvícení je situace zase stejná, čili offline a potřeba to ručně oživit.
V nastavení Locusu přitom nemám zvoleno, aby se "Lokalizování vypnulo, když je Locus skrytý", mělo by tedy fungovat pořád, ale nefunguje.

Přesně to samé se mi dělo i na předchozím telefonu. Nějak jsem to nakonec rozchodil, ale netuším jak. Poradíte? Díky.

Offline Joska 000

• More than Newbie
  • *
    • View Profile
  • Device: Xiaomi redmi5 Global
Re: Vypíná se mi získávání polohy
« Reply #1 on: December 15, 2019, 08:38:37 »
Tady toto dělá ve founu spořič baterie. Je potřeba dát Locus do vyjímek.  Nastavení na pozadí/žádné omezení.
« Last Edit: December 15, 2019, 08:41:51 by Joska 000 »

The following users thanked this post: wlashack

Offline wlashack

• Apprentice of Locus
  • **
    • View Profile
Re: Vypíná se mi získávání polohy
« Reply #2 on: December 15, 2019, 17:55:04 »
Díky, to je ono!