Pád aplikace při logování keše při načítání předmětů

Started by NaLaNo, June 26, 2019, 17:36:29

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NaLaNo

Ahoj, používám verzi Pro 3.38.4.
1. Celá aplikace zahyne, pokud se snažím v dialogu online logování keší načít předměty.Pak se aplikace odporoučí do věčných lovišť a musím ji znovu spustit.
Toto se děje v této verzi , možná i v 3.37. Před pár měsíci to fungovalo.
2. Jindy nastane kolaps aplikace při načítání keší přes doplněk pro Geoget. Mám vypnutou živou mapu a keše načítám pomocí tlačítka v postranním panelu. Zároveň mám nastavené automatické otáčení. Pokud v průběhu načítání keší z tohoto doplňku otočím mobilem na šířku nastane problém. Ale to asi bude víc problém toho doplňku. To se dá lehce obejít, že v průběhu načítání nehýbu telefonem. to trvá 1-2s , to se dá vydržet. Toto se děje několik měsíců.
Zdravím a děkuji za skvělý program.
NaLaNo
  •  

Menion

Zdravím,
první problém bude opraven hned v další verzi (nejspíše zítra). Chybka v nedokonalé implementaci GC API v Locusu Map a nečekané změně která byla udělaná na straně groundspeaku před několika dny.

2. No jelikož GeoGet doplněk nebyl celkem dlouho aktualizován, viděl bych chybu spíše na straně Locusu. Osobně GeoGet nepoužívám, takže nejsem si jist jestli až budu mít chvilku, vzpomenu si že bych to měl zkusit nasimulovat a opravit .. ale zkusím to :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

NaLaNo

  •  

NaLaNo

Na dnešní verzi je to už v pořádku.
Díky za rychlou opravu, NaLaNo
  •