Duplikáty bodů.

Started by Joska 000, April 02, 2019, 07:59:50

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Joska 000

Stále neúspěšně bojuji s nějakým rozumným vyfiltrováním stažených bodů. Nemohu přijít na ten systém jak se vyvarovat toho,aby se mi tam dostal opět stejný bod. Problém je asi v tom,že s každým přidaným FP se tam nahraje duplikát. Asi dělám něco špatně,nebo je na to nějakej návod? Díky.
  •  

Menion

Zdravím, jak a kam stahujes body? Kontrola duplicit při importu je v nastavení zapnutá?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

#2
Kontrolu duplicit mám zapnutou. GPX import načítám přímo ze Body/složky kam chci body uloložit. Načítám z databáze na webu kde se databáze stále rozšiřuje a aktualizuje. Při online to vypadá,že problém není.
  •  

Menion

No ... co mám udělat abych ten problém nasimuloval u sebe a tedy potažmo i opravil?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Vůbec netuším,jak se to duplikuje,některé body mám i 4x. Jedná se o keše. Připadá mě to že když opět stahuji z databáze na webu,tak se to duplikuje i když dávám možnost "přeskočit".
  •  

Joska 000

Tak jsem na to přišel,kde je asi zakopanej pes. Ona databáze odkud stahuji data má možnost si stáhnout body v různých modifikací. Takže jméno bodu sice zůstává,ale obsah a info o bodu už je rozdílný. 
  •  

Menion

Zdravím,
to je i docela zajímavé, Locus totiž testuje duplicity podle jména, takže pokud se jména shodují, měla by se během importu objevit obrazovka s dotazem na přepsání či import duplicitního bodu.
Pokud tedy problém vyřešit, tím lépe. Jinak pak jak jsem psal: abych něco takového opravil, potřebuju problém nasimulovat u sebe na telefonu. Tedy přesný popis + soubory k testu jsou potřeba. Díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

Ano ty dotazy se tam zobrazují,vždy jsem dával možnost přeskočit,bo by jsem si asi přepsal svoje poznámky a ignorovat jsem radši nedával,bo by v tom byl asi úplnej guláš. Nějaké další info asi nepůjde,bo jde o databázi s registrací. Zkouším si teď najít nějaký systém na  stahování dat a zatím se daří.
  •