pouze jedna ikona v kategoriich..

Started by corve, May 24, 2011, 23:19:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

corve

ahoj. Dnes jsem aktualizoval na verzi  1.8.3, odpoledne jsem přidal další kategorii a šla ji přiřadit pouze jedna ikona. Zkusil jsem editovat dříve vytvořenou kategorii, a také zde byl výběr pouze jedné ikony...jinak to šlape  výborně ;)
  •  

Menion

#1
ahoj ... co to znamená? že máš na výběr jen jednu ikonu? a jakou? to je divný :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

crowak

#2
ahoj. asi mam nieco podobne.
z moziga vytvorene GPX s keskami a druhe s addwpt.
GPX s keskami sa naimportuje do kategorie aku vytvorim s nejakym obrazkom kategorie ale obrazky kesiek su klasicke (tradi, event...)
GPX s addwpt tiez naimportujem (je jedno ci do tej istej kategorie alebo novej) vyberiem obrazok kategorie a ten isty obrazok kategorie sa prehra na vsetky addwpt cize Parking place, Information, Reference point...

tu su priklady z toho addwpt.gpx co som dedukoval z toho co mi napisal KLAMA(z MoZiGa).

<sym>Information</sym>
<type>Waypoint|Information</type>

<sym>Final Location</sym>
<type>Waypoint|Final Location</type>

<sym>Parking Area</sym>
<type>Waypoint|Parking Area</type>
  •  

Menion

#3
no to co popisuješ je ale očekávané chování! Pro import waypointů spíše využij systém který tam už je, tedy pojmenuj soubor s keškami třeba "kese.gpx" a s waypointy potom "kese-wpts.gpx" (stejěn jako je pojmenované originál PQ od groundspeaku) a Locus při importu tyhle waypointy automaticky přiřadí ke keším. Podpora pro samostatný import waypointů v Locusu není, musí se importovat jak jsem psal ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

crowak

#4
myslim ze importujem korektne cez "Spravcu dat / import dat"  jeden subor sa vola xxx.gpx a druhy xxx-wpts.gpx.  v tomto poradi importujem.
  •  

Menion

#5
tak pak ten druhý už vůbec neimportuj. Je totiž importovaný zároveň s tím prvním. Stačí se pak podívat do keší které mají mít waypointy a budou už ke keši připojené (na obrazovce s detaily keše je to druhé tlačítko dole zleva) ... tak zkus
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

crowak

#6
Ano je to tam. To znamena ze druhy subor uz neimportovat. Mozem ich zobrazit naraz a nie pri kazdom vojdeni do detailu kesky? v menu "Spravce dat / Body zauujmu" nie su vidiet.
  •  

Menion

#7
no tak to zatím nejde. už to po mě taky někdo chtěl :) ale nevím jak to jednoduše udělat aby to neotravovalo ty kteří o to nestojí (třeba já) ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

crowak

#8
aha.. okej. V kazdom pripade dik myslim ze na to riesenie sa da zvyknut. (mozno keby sa to samostatne xxx-wpt.gpx importovalo aj s obrazkami tak mam moznost si to bud naimportovat alebo nie. Ale aj takto je to pouzitelne len s rovnakymi ikonami. Dakujem este raz.
  •  

Fero

#9
Mam ten isty problem ako corve (verzia 1.8.3). Ked dam vytvorit novu kategoriu, vlozi tam hnedu ikonku s pismenom "i" a to je vsetko. Ak dam editovat ikonu, na vyber nie je ziadna (je to uplne prazdne). Predtym tam bolo na vyber kopec ikoniek. Ale teraz neviem, ci to bolo vo verziach 1.7 alebo 1.8. Podstatne je, ze teraz tam nie je ziadny vyber.
  •  

corve

#10
Quote from: "menion"ahoj ... co to znamená? že máš na výběr jen jednu ikonu? a jakou? to je divný :)

ano, na výběr je pouze jedna ikona, a pokus o její editaci skončí takto, není žádná jiná k výběru..
  •  

corve

#11
opraveno v 1.8.4, diky
  •  

Menion

#12
super, za málo
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •