Cyanogenmod7 + Samsung Galaxy S

Started by jetcz, May 24, 2011, 18:00:38

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Menion

#15
hmm it's problem in CM7, because correct way for external card should be in SGS2 /sdcard/external_sd ... hmm anyway I added (forced) this way into locus now, so it should be tested during Locus start. So check next version, should works now
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wvb

#16
hi menion,
thanks for the reply, I found out it had something to do with the existence of the external_sd dir in /sdcard
I just posted it here:
viewtopic.php?f=10&t=970&p=5542#p5542

thanks for adding the force check!
I think it will help a lot of user who will at some point switch between roms and can't find their maps anymore :)
I'm sure I will make good use of it :)

thanks for being such a responsive dev!
it makes the program and using it even better!
  •  

Lukass

#17
Muzu potvrdit nefunkcnost kompasu v Locusu. Mam Galaxy S (I9000) a posledni verzi CM7 (RC1). Predtim jsem vyzkousel par ROMek, ve vsech Locus fungoval perfektne. Na CM7 funguje GPS, ale kompas ne. Dale nefunguje v aplikaci c:geo a Google Maps, ale funguje v aplikacich Compass, Smart Compass a Sensor Test/Plot. Nejzajimavejsi je, ze po nabootovani telefonu se v Locusu kompas nepohne vubec, ale po spusteni a vypnuti kterehokoliv vyse uvedenych programu zacne fungovat i v Locusu, az na to ze funguje podle udaju z akcelerometru...Je to obrovska skoda, Locus je pro me nenahraditelna aplikace, ale nezbyva mi nez doufat ze to genialni programator Menion odhali a opravi :-)
  •  

Menion

#18
geniální programátor Menion nemá moc chutě opravovat neduhy alternativnách romek :)  není už nějaká novější verze CM7? To bych musel mít ten telefon se stejnou chybou v ruce a co jsem ještě nedávno měl DHD s CM7, tak tam vše běželo bez chyby ... zatr
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lukass

#19
Tak sem nakonec svoji frustraci z nefunkciho kompasu vyresil prechodem na MIUI ROM...
  •  

jetcz

#20
jen tak fyi, vratil jsem se zpet na cm7 a na nightly #135 uz funguje kompas v locusu spravne
  •  

Menion

#21
perfekt ... díky za info
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

psuk

#22
Quote from: meniončao,
  1. pěkný, ten adresář external_sd tam ale musel existovat jinak by se totiž locus inicializoval přímo na interní paměť. Přidal jsem tedy adresář emmc do seznamu adresářů externí karty takže s novou verzí by mělo stačit přesunout adresář Locusu do toho mnt/emmc a mělo by to šlapat ...

Taktez jsem na CM7, presunul jsem adresar dle vyse uvedeneho postupu, ale stejne se vytvori nova slozka v mnt/sdcard/Locus a nepouziva se mnt/emmc/Locus
App jsem v nastaveni zkusil presunout na SD kartu, ale nic se nezmenilo. Nejaky dalsi napad?
  •  

Menion

#23
je to emmC jo? já tam mám pro SGS2 's' na konci takže to asi dělá chybu. Dobrý tak dnes nebo zítra bude na marketu další verze tak tam by ten fígl s přesunem adresáře snad mohl fungovat ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

psuk

#24
Quote from: "menion"je to emmC jo? já tam mám pro SGS2 's' na konci takže to asi dělá chybu. Dobrý tak dnes nebo zítra bude na marketu další verze tak tam by ten fígl s přesunem adresáře snad mohl fungovat ...
Ano "C". S novou verzi jiz presunuto na externi kartu, diky! :)
  •