Průměrná rychlost intervalu v Tréninku

Started by wlashack, May 27, 2018, 21:25:34

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Netuším, jestli to je bug nebo záměr, ale když si nastavím trénink, který mi má hlásit i průměrnou rychlost intervalu (úseku), tak když uprostřed toho měřeného úseku pauznu měření (třeba že se skočím vyčůrat), poté to zase spustím, tak mi to do průměrné rychlosti stejně započítá i ten čůrací čas. Pak ale nechápu smysl pauzování. Průměr se asi počítá z aktuálního času, a neodečítá se čas pauzy.
  •  

Menion

Díky. Komplikace s pauzováním, hmm ... komplikovanější problém. Snad jsem to opravil a budu doufat, že jsem to tím nerozhodil ještě více :). Takže ve verzi 3.31.0.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

Chci poděkovat, vypadá to, že obě na začátku tohodle topicu zmiňované záležitosti jsou opravené. Jak hlášení aktuálního času, tak výpočet průměrné rychlosti fungují, jak mají. Super!
  •  

wlashack

Ještě jsem včera během nočního výletu zjistil, že po půlnoci to hlásí aktuální čas jen v minutách. Ozvalo se: "Aktuální čas, čtyři minuty", namísto "nula hodin čtyři minuty". Ale přijde mi to takové vtipné, pobavilo mě to, tak bych to asi ani neřešil. :)
  •  

Menion

Heh díky (i za testování). Takhle pozdě na výlety většinou nechodím, nicméně snad opraveno i to po-půlnoční hlášení, díky.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  
    The following users thanked this post: wlashack