Export na Ride with GPS

Started by Harwey, August 15, 2017, 09:05:46

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Harwey

Zakoupil jsem cyklocomputer Wahoo Elemnt Bolt, ale pro plánování trasy používám Locus+Brouter, který je lepší a má mnohem více možností. Pokud chci zachovat navigační instrukce a případné waiponty nestačí mi vygenerovat TCX a přenést ho do Bolta, ale musí se to udělat přes export například přes zmiňovaný RWGPS (to není chyba Locusu, ale tak prostě funguje aplikace Boltu - TCX sice můžu přenést přímo, ale pak ho ořeže jen na holou trasu). Export do RWGPS dělám tak, že vyexportuji TCX a pak odešlu mailem, protože export v Locusu v nefunguje.
Seznam chyb.
Správný mail na poslání trasy je upload@ridewithgps.com (teď tam máte upload@rwgps.com)
Je nutné tam posílat TCX, který se pak zařadí v RWGPS do naplánovaných tras (routes), zatímco GPX se řadí do projetých tras (rides) a to není možné načíst do navigace.
Po upgradu na androidu 7 mi ten export v locusu vůbec nefunguje. V okamžiku kdy má zavolat mail clienta, tak ohlásí, že došlo k neočekávané chybě a mám kontaktovat podporu. Na andoidu 6 to fungovalo i když s výše uvedenými chybami.
Pokud by se to povedlo opravit, bylo by to super. Ušetřilo by mi to pár kliků. Ale jinak jsem spokojený uživatel Locusu.
  •  

Menion

Zdravím Harwey,
děkuji za nahlášení chyby. Jak email tak použítí exportovaného GPX souboru na Androidu 7+ opraveno!

Výběru mezi GPX a TCX pro export rozumím, nicméně rwgps slouží primárně pro uchovávání vlastních záznamů. Takže dodělávání TCX uploadu pro použití, jako ve vašem případě, pro transport souborů do Wahoo zařízení mi přijde trošku přemrštěné. Díky za pochopení
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Harwey

Neva, budu to dělat jako doteďka. I tak díky za rychlou reakci.
Stejně bych měl ještě jeden návrh na vylepšení. Nešlo by dodělat ve statistice naplánované trasy i počet kilometrů na jednotlivých cestách a jejich povrch (silnice, zpevněné, nezpevněné cesty atd.). To má třeba Komoot a je to perfektní.
  •