Listing keší - offline obrázky/spoilery

Started by NaLaNo, June 22, 2017, 12:13:53

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NaLaNo

Ahoj, mám takový námět na vylepšení. V nedávné verzi vznikla možnost ukládat obrázky z listingů keší do adresářové struktury přímo v mobilu/tabletu.
Měl bych dotaz, jestli by nepřibyla další varianta obrázky ukládat/načítat ze souboru .imc?
trochu se o tom diskutuje i zde:
http://www.geocaching.cz/topic/31489-listing-obrázkyspoilery-locus-offline
Uvedený soubor používá Geoget, nevím, jestli by to nemělo být spíše součástí addonu pro Geoget. Ale nebylo by dobré, aby se kopírovaly zbytečně všechny obrázky z imc souboru do úložistě..
Jen ocituji HaLuMu z duiskuse:
" Je to jednoducha Sqlite databaze. V principu tabulka URL + binarni data obrazku. Navic jeste nejaky ten timestamp, aby se dal osnadno zjistovat, jeslti na webu neexistuje novejsi verze. A k tomu je pak jeste druha pomocna tabulka rikajici, ktere URL jsou pouzite u jake kese"
Bylo by pak dobré, že data o keších by člověk v terénu vůbec nepotřeboval - listingy si jeden zkopíruje z GeoGet a takto by si zkopíroval pak ješt2 jeden soubor .imc s obrázky. A bybo by vše offline i v terénu v pustině.
Děkuji za pozornost :-)
  •  
    The following users thanked this post: Jencek

Pcmann

Ahojky,
Promińte, že vytahuju tohle staré téma.
Na hledání keší používám Locus do kterého si nahrávám celou databázi geogetu. V domácích republikových podmínkách tohle spojení bohatě stači, ale nedávno nám vyvstal tenhle problém. Chystáme se na dovču  do pobaltských republik. Pojedeme trasu Polsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko a na zpáteční trase přidáme ještě Belorusko, Každý stát bude mít svou databázi kesek z geogetu. A nyní vyvstává ten problém, potřeboval bych doma připravit a nahrát ke každé databázi obrázky a spoilery z listingů keší, abych nemusel v cizine požívat mob. data. Je prosím tohle nejak v Locusu ošetřeno, nebo doporučte jak obrázky a spoilery do Locusu přdat.
GC Offlinizer - znám a používám na jednotlivé kešky. Díky za pomoc.
  •