Bug: Pomalý import PQ, (Locus Pro v 1.7.4)

Started by ormoru, May 09, 2011, 23:30:11

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ormoru

Ahoj,

 tahle verze mi strašně pomalu nahrává PQ. Když zvolím kategorii a vyberu checkbox k přepsání (Empty selected category), stejně se mě zeptá, jestli přepsat waypointy. Od té chvíle začne import jednoho bodu za jednu sekundu ... stala se nějaká změna v této verzi ?

Jarda
  •  

ormoru

#1
Upresnuji. Ty sama data jsem nahral do stejne verze Locusu na Htc Desire. Zde vse probehlo v poradku. Takze chyba je pri importu na Samsung Galaxy Tab. Jakoby by nedochazelo k uplnemu smazani dat z databaze.
  •  

Menion

#2
ahoj, no to je pěkný ale v importu se nic nezměnilo co by tohle mohlo ovlivnit. jsi si jist že to předtím bylo v pořádku? u mě na DHD to šlape jak má ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#3
Mam ty samy data. Rozdil pri importu pri stejnem postupu je ten, ze na Galaxy Tabu dostanu hlasku:
Point with same name is already in database. Overwrite?
Zaskrtnu Apply to all a Overwrite. Od teto chvile se import hodne zpomali.

Zvlastni je, ze na Desire se mi tahle otazka k prepsani nezobrazi.
Jarda
  •  

ormoru

#4
Zkusil jsem nasledujici. Import do nove vytvorene db. Vse ok. 2000 bodu. Nasledny import toho sameho souboru do te same databaze. Zaskrtnuta volba Empty selected category. Pri dotazu na prepis jsem zvolil ne. Nasledne je v kategorii pres 3600 bodu. Vypada to tedy, ze dobre nefunguje vyprazdnovani db s kategorii.
Jarda
  •  

Menion

#5
no to je pěkný, a děje se to jen na tabletu že? hm ... už to začíná být zase jako na j2ME, co kus, to originál ... chjo. no něco s tím vymyslíme. Asi ti pošlu nějakou verzi na otest, která mi něco vypíše. Jen dotaz .. tohle muselo zlobit už předtím, můžeš to potvrdit?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#6
V pohode otestuji. Prave, ze u predchozich verzi sem nic podobneho nepozoroval.
Me napada, co misto vyprazdneni db, ji zrusit a znovu ji vytvorit. Predtim si locus zjisti jmeno a ikonu a to pak nastavi zpet. Nebylo by to rychlejsi? Tim bude zarucena prazdna db.
  •  

ormoru

#7
Jeste jsem zjistil malo mista na sd karte. Nemuze to s tim souviset? Tablet ma sice vlastni misto, ale po vlozeni karty pouziva locus tu externi.
  •