Vlastní ikonky do Locusu - řazení ikonek

Started by wlashack, April 01, 2017, 19:24:12

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím,
kreslím si vlastní set ikonek pro Locus. A řeším takovou zdánlivou pitomost, která je ale nakonec docela důležitá. Jde o to, že ikonky se za sebe řadí jinak, než bych čekal — většina jich je řazených podle názvu obrázku ikony. Ale některé se nevímproč zařadí na konec (diakritiku nepoužívám). Dělá mi to hokej v tom, že nedokážu mít kontrolu nad tím, aby byly podobné ikonky pohromadě — viz ty červeně orámované. Všechny mají název crosswater-XXX.png, přčemž XXX je nějaký další text. A jedna se zobrazí na začátku a dvě zbývající kdesi vzadu. Podobně všechny ty zeleně orámované by měly být podle abecedy někde úplně jinde než tam, kde jsou. Stejnou logikou mám pojmenované úplně všechny ikonky, a u většiny to funguje, jak má. Tak nechápu, proč to někde dělá paseku. Dokážete poradit? Asi se to řadí jinak než abecedně, ale nemůžu přijít na to jak. Díky.

  •  

Menion

Zdravím,
doteď jsem to nikdy neřešil. Jak tak koukám, ikony se načítají tak jak je systém vrací při procházení zip souboru.

V další verzi tedy zkusíme úpravu, budou řazené podle abecedy tak jak se sluší a patří. Dej vědět zda to pomohlo.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

Díky, ozvu se, jakmile vyjde další Locus.
  •  

wlashack

Ozývám se, jak jsem slíbil. A potvrzuji, že se už ikonky řadí podle abecedy. Moc díky a ať se daří!
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •