Nenačítají se keše...

Started by agilka, December 01, 2016, 00:54:06

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

agilka

Po nějaké z posledních aktualizací se přes doplněk G4L nechtějí vůbec nad aktuální mapou načíst - zobrazit kešky.
Prapříčina je zřejmě v tom, že se z G4L nelze s platnými údaji opakovaně přihlásit na GC, stále jen Error.
Přímo na GC se však pod stejnými údaji přihlásím ihned....
V Locusu mám též správně nastaveno uživ. jméno.
Co s tím, pls o radu neb bez toho jsem úplně out!!!!
  •  

Jencek

#1
Dnes ráno jsem přes G4L živou mapu tahal a ukládal do Locusu kešku, bez sebemenších problémů. Zkusit promazat cache aplikací, možná pomůže  ::). Ale jak píšu všechni aplikace/doplnky mám aktuální a žádný problém  :)
Hledám pro radost.
  •  

Menion

Zdravím, taky mi to přijde jako spíše nějaký dočasný problém někde mezi G4L a geocaching.com. Zkusil bych se nějak odhlásit/přihlásit znovu, případě vymazat cache/data u Geocaching4Locus. Občas i pomůže zázračný restart.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

agilka

...tak jsem nejprve vymazal cache z appl. G4L, pak tlf asi po půl roce zrestartoval, opakovaně se zkusil přihlásit a taky nic. Jestli vám to něco na rozdíl ode mne něco řekne, tak vždy vyskočí tato hláška -  net:: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Doposud se nikdy ani podobný problém nevyskytl, až po jedné z posledních aktualizací buďto Locusu nebo G4L.....
  •  

Menion

Hmm no rád házím vinu na Groundspeak, nicméně tady je divné, že se to děje nejspíše jen tobě. Nedošlo mezitím k nějaké změně u tebe v telefonu, nějaká nová aplikace typu firewall, antivir, něco co prostě může blokovat nebo ovlivňovat připojení jiných aplikací k internetu? Jinak to je nejspíše více na @Arcao , než na mě.

Případně by mohlo ještě pomoci udělat log.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

agilka

.....tak snad vyřešeno, záhada však zůstává.
Co se stalo???
Po opětovném přihlášení na GC jsem si až dnes všiml, že můj profil není v cz, ale záhadně v nějaké chorvatštině a jiný čas-sarajevský. To ve mě teda hrklo, vypadalo to jako na hacknutý účet. Ale vše ostatní zcela souhlasilo, nic nepřibylo ani naopak, takže jsem účet přehesloval.
Pak už hned do Locusu, následně do G4L a v něm  přihlášení do účtu s novým heslem (ale nick stejný) a náhle bezproblémové přihlášení a kešky už jsou zase v Locusu...huráá.
Tak jen, že koho by jenom tohle napadlo... snad to pomůže, kdyby i někdo další byl postižen podobným problémem.
Jinak záhada proč G4L předtím nešel přihlásit, když na GC.com to šlo a jak to tedy mohlo ovlivnit následné přeheslování účtu zůstává.... :'(
  •  

Menion

hezky, tak to koukám. Nicméně jsem opravdu rád, a věřím že @Arcao taky, že vyřešeno. A díky za informace, snad si to zapamatuji, pokud by se v budoucnu hodilo ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •