Akční panel - Nejbližší body

Started by agilka, August 02, 2016, 18:20:40

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

agilka

Zdravím všechny, ale dotaz tentokrát směřuji hlavně na Meniona. Ten akční panel je jedna z největších vychytávek, k jeho dokonalosti chybí opravdu málo. Jde o to, že se v něm načtou stovky až tisíce bodů (není tam nastavení na omezení počtu ani vzdálenosti, ale o to nejde) a tak bylo bezva tam místo jenom pozičního ukazatele dát dobře uchopitelný rychlo-posuvník pro snadné a hlavně rychlé procházení tím obsáhlým výpisem....
  •  

Menion

Zdravím,
to asi nebude problém, i když nejsem si jist, že scrollovat kamsi dolů má v tomto případě extra užitek. Funkce je nicméně tak jako vše ve vývoji, tak uvidíme co za vylepšení se  bude v průběhu hodit. Nicméně hmatatelné tlačítko pro rychlejší scroll přidáno
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

agilka

...tak to je super, za všechny dík. Samozřejmě ono vždy nebude nezbytné, ale skutečně jsou situace, kdy bude i více, než vítáno....
  •  

norbertg

I mně se panel velice líbí.  :) Je hezké, že neobsahuje jen názvy bodů, ale rovnou i popis. Jedna věc mi tam ale přeci jen chybí. Pokud bod patří k nějaké kešce (např. jako stage nebo referenční bod), tak by se mi líbilo, kdyby tam bylo rovnou uvedeno ke které kešce to patří (třeba malým textem pod názvem bodu). Ono pokud tam vidím deset bodů, kde se třeba tři body jmenují Stage 1, další pak Stage 3, něco dalšího zas Final, tak to je docela nepřehledné. Navíc rozkliknout si ten bod mi ke zjištění k čemu to patří nestačí, je potřeba provést ještě další klik na ikonku vlevo dole.
  •  

Dan S.

Nešlo by zobrazit i nejbližší body zájmu ( stahované spolu s LoMaps) i kdyby nebyly zobrazené (přes body zájmu)?
Locus Pro
  •