Odstranění mapových podkladů (verze 1.5.2)

Started by Honza_, April 15, 2011, 12:46:39

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Honza_

Dle mého názoru to není problém, který nelze překonat. Máme tu aplikaci, která umí navigovat, zobrazovat atd. a mapové podklady válící se po internetu.
Je lepší odstranit "nelegálně" používané podklady než mít problémy se zákonem a ukončit veškerý vývoj. Proto schvaluji krok autora.
Nastává éra, kdy stáhnu Locus z marketu a lehce se porozhlédnu po internetu, jestli se někde naválí soubor xml a png. Hodím ho do správné složky a co nevidím, ono to funguje...
Rozhodně nevidím ani problém ve verzi Pro, vývoj si zaslouží ocenění a není závislý na počtu autorem aplikovaných map.

Přeji hodně zdaru a minimum "zlé" komunikace s majiteli mapových podkladů.
  •  

Menion

#1
Děkuji Honzo,
  jsem rád že to tak vidíš. Teď je snad Locus 100% "čistý" a už nebudou další nepříjemné změny. Mapy se budou přidávat pokud to vysloveně umožní poskytovatelé map jinak doufám že se bude co nejsnáze hledat nějaké to xmlko :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Alex2

#2
Naprosto souhlasím z Honzou. Locus je skvělá aplikace a rozhodně neztrácí na hodnotě, pokud se my uživatelé musíme "lehce rozhlédnout po internetu" :-) Hlavně když bude vývoj legální a autor nebude neustále obtěžován nepříjemnými e-maily. Přeji autorovi mnoho sil do dalšího vývoje a nám (uživatelům) spoustu nových vychytávek. :-)
  •  

MedoMys

#3
Vidím to stejně. Navíc, on-line mapy pro mě nejsou to podstatné, co od této aplikace očekávám. Používám převážně připravenou offline mapu a naprosto s ní vystačím. Takže držím palce při dalším vývoji a dík za pro mě "nej" mapovou aplikaci.  ;)
  •  

Kroko_CZ

#4
No a kdyby přeci jen ... viewtopic.php?f=10&t=496&p=2455#p2451
backup BackuP BACKUP
  •