Kde najdu nastavení pro přidání temat

Started by carlosz123456, July 14, 2015, 15:28:21

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

carlosz123456

Ahoj, omlouvám se pokud to tady již někde je, ale nenašel jsem nic.
Stáhnul jsem si nějaké soubory temat např. osmarender orgmapsforge.xml a chtěl jsem to vyzkoušet. Nahrál jsem to do locus\mapsvectors\_themes Ale nikde to nevidím. A kde najdu nastavení, které je na obrázku? Hledám, hledám, ale nic nenacházím.
Děkuji.


  •  

Michal

zdravím, ten screenshot je cca 2 roky starý, kde jste k němu přišel? Nyní se dostupná témata zobrazují ve výsuvném panelu zleva (modrá záložka) nebo podržením prstu ve správci map na mapě, která lze tematizovat
PR/support & UXW & copy, Locus team, Asamm Software, Prague
  •  

dvzd

#2
Temata se pres takovou volbu nepridavaji, pouze se prepinaji. Prepinac temat musis mit ale aktivovany v nastaveni.
Menu > Nastaveni > Mapa - ovladani a panely > Prepinac temat na obrazovce > zaskrtnout
  •  

carlosz123456

#3
Tak už to je v pořádku. Náhodou jsem narazil na španělský forum a tam byl podobný problém. Chyba byla pochopitelně u mě, do podadresáře _themes jsem to rozbalil až do položek, správně má být _themes\osmarender_gccz\osmarender_gccz.map.xml a podobně.

  •  

Jerry

Můžete mi někdo poradit?
Mobil LG L9II, v4.4.2. Jde o externí témata. Dříve je bylo možné nastavit v Menu > Nastavení > Mapa -  pokročilé > Vzhled mapy > Externí témata a zde navolit.
V současné verzi Locusu Pro se mi nepodařilo v Mapa - pokročilé nalézt Vzhled mapy. Interní témata jsou OK.
V Nexusu 7 2012 je mám, ale v Nastavení také zmizela položka Vzhled mapy a tím i Externí témata.
Někde jsou zašité. Už se v tom hrabu dva dny (LG) a nedaří se mi to nalézt. V Nexu nechci moc laborovat, abych o ně nepřišel.

Děkuji za radu.
Jerry
  •  

Michal

Jak zde již bylo psáno - nyní se dostupná témata zobrazují ve výsuvném panelu zleva (modrá záložka) nebo podržením prstu ve správci map na mapě, která lze tematizovat. Dále je potřeba externí témata rozbalit do podadresáře MapsVector/_themes způsobem např. _themes\osmarender_gccz\osmarender_gccz.map.xml.
PR/support & UXW & copy, Locus team, Asamm Software, Prague
  •  

Jerry

Díky za radu, v Nexusu jsem externí témata Vámi uvedeným postupem našel.
Do LGL9II jsem potřebné soubory (totožné z Nexusu) nakopíroval na externí kartu do MyLocusExternMaps/mapsVector/_themes a nic. Nenačetly se ani po restartu mobilu.
Ještě si s tím budu hrát..
Jerry
  •  

Jerry

Tak jsem na to přišel, aby externí témata u LGL9II s v4.4.2 fungovala, musí být soubory uloženy v interní paměti.
Jerry
  •  

Michal

Přesně tak, na SD kartě můžete mít třeba externí mapy,ke kterým nadefinujete cestu, ale co se týče témat,musíte dodržet původní cestu. V Nexusu to fungovalo,jelikož ten nemá externí kartu.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

PR/support & UXW & copy, Locus team, Asamm Software, Prague
  •