Geocaching

Started by padluke, July 01, 2015, 17:58:17

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

padluke

Ahoj, nejdříve jsem si chtěl pomoci sám, pročetl jsem diskuzi, ale nedopatral jsem se, tak prosím o radu co dělám špatně.
Takže: pomocí Locusu (free) jsem si odlovil kešku, dal jsem offline zalogovani a objevil se mi na podkladové mapě smajlík :-)
Doma jsem vlezl na web Geocachingu a zalogoval jsem onu kes a jeste nejake z minulych let, kdyz jsem pak nacetl kese v oblasti let minulych, skoro zadne kese nejsou videt jen par, ktere jsem neodlovil, proto se ptam dokaze Locus si nejak popovidat s Geocaching.com a stahnout si a doplnit do kesi co ma v databazi informaci , ze ta a ta kes je uz odlovena?
Dekuji
P.
  •  

dvzd

#1
Locus sam o sobe primo ne. Pouzij addon Geocaching4Locus.
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

padluke

Tak mne tu mate zase s prosikem.
Prosim vas co mam udelat, abych na mape na gecaching.com videl vsechny nalezene "kesky" jako nalezene, kdyz jsem je po nalezu dal v Locusu zalogovat offline.
Diky
P.
  •  

Condor

Zeby skusit zalogovat ONLINE?  ;)
  •  

padluke

Jasně to by jako šlo :-), ale když budu mít takto offline zalogovaných třeba 100 keší, tak je budu muset jednu po druhé logovat online?
P.
  •  

dvzd

Nainstaluj Field Notes Addon, pres to muzes zalogovat online vsechny offline zalogovane cache najednou.
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.yard.android.locus.addon.fieldnotes&hl=cs
  •  

padluke

Tak to bylo to prave orechove :-)
Diky dvzd.
P.
  •