Generování a editace tras

Started by wlashack, June 29, 2015, 14:09:04

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím,
nejdřív poděkuju za skutečně parádní program, který už roky využívám při všem, co aspoň trochu s mapami souvisí.

Chci se zeptat, jestli je nějak možné vygenerovat trasu podobně, jak např. na mapy.cz, kde si vyberu start, cíl, případně místa kudy chci projíždět, pak nějaké parametry typu autem, na kole, pěšky atd.

A s tím souvisí i druhá otázka - jde takováto trasa pak dodatečně ladit tím, že přesunu nějaké její body (např. Nechci jet přes dědinu A, tak přetáhnu bod do dědiny B a trasa se v daném úseku přegeneruje.

Možná se ptám na úplné základy, ale ten program toho nabízí tolik, a tohle jsem zatím nikdy nevyužil a nevím (teď těsně před dovolenou), kudy na to. :) Díky!
  •  

onelook

Generování by měla provádět funkce NAVIGOVAT DO. To může probíhat online nebo offline (pomocí aplikace BROUTER). To, že to pak mimo jiné podle té trasy naviguje, je věc jiná. To můžeš stornovat. Editovat trasa lze, ale jen přesouváním bodů - nikoli změnou průjezdních míst. Tedy alespoň o takové možnosti nevím. Třeba ti někdo poradí lépe.
  •  

Michal

Zdravím, BRouter nabízí i navigaci s průjezdními body (a "nogo" body,návod je zdehttp://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:user_guide:tracks:planning:brouter
PR/support & UXW & copy, Locus team, Asamm Software, Prague
  •