Aktualizace keší

Started by mik, June 04, 2015, 13:19:07

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mik

V posledních verzích mi zmizela v menu v seznamu keší položka "Aktualizace keší" (zůstal jen Offlinizer) a současně se v listingu keše přestala zobrazovat Vlastní poznámka ke keši. To mi docela chybí.
Nebo je to teď někde jinde?
  •  

Condor

#1
Aktualizácia keši je:
Spodná lista vpravo ikona náradia a následne vedla ilona šípka hore.
Prvá možnosť v zozname je aktualizovať a nižšie ten offinyzer.

Apropo zaujíma ma tá vlastná poznámka po tej túžim od kedy locus používam. Aj som to chcel žiadať v návrhoch...
Nikdy som taku možnosť nenašiel. Je to niekde? Nemyslím log keš.

Edit: tak po zmienke o poznámke som to prekutral a poznámku v menu som našiel :-)
Konečne.
  •  

mik

Přesně tam Aktualizace keší byla, teď mám první položku v tomto menu "Stáhnout satelitní mapy". Mám verzi Locus Pro 3.9.1 (Android 4.4.2.).

S "Vlastní poznámkou" nevím, jestli jsme se pochopili. Mám na mysli tu, kterou si mohu editovat v listingu keše na geocaching.com (jen Premium users). Po exportu a Aktualizaci keše byla vidět v Locusu v listingu - píši si tam výsledky přípravy na keš (hesla, rozpracované multi atd). Myslím, že ve verzi 3.8. ještě vidět byla.



  •  

mik

Teď jsem kontroloval obě reklamované funkce na starém telefonu s Locusem 3.7.1. Obě jsou tam OK, tj. položka menu "Aktualizace keší" existuje a vlastní poznámka v listingu je vidět.

  •  

Menion

Obsah menu kde hledáte aktualizace atd. je hodně ovlivněn nainstalovanými add-ony. Doporučuji přečíst nějaké základy zde: http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:user_guide:geocaching ... česká verze manuálu bude během několik týdnů takže prozatím jen anglicky. Pokud by vám tam cokoliv nebylo jasné, hned pište, rádi opravíme.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

mik

Dík za navedení. Doinstaloval jsem znovu Geocaching4Locus a položka Aktualizace keší se opět objevila a spolu s ní i Vlastní poznámka. Ta se do listingu dostane právě jen z Locusu, v exportovaném gpx z Groundspeaku není!

Geocaching4Locus jsem odinstaloval před několika týdny v terénu při nějakých potížích (stále si vynucoval připojení a já mobilní internet nemám). Protože keše do Locusu importuji z gpx-ek, nechyběl mi. Až na tu aktualizaci!
  •